$
חדשות טכנולוגיה

שבוע טכנולוגי

ממוניות למשלוחי מזון: גט טקסי הופכת לגט פיצה

אפקליציית הנסיעות חשפה מודל פעילות חדשני ויצירתי, דו"ח סמסונג מציג המשך ירידה ברווחים, גוגל חושפת את הטרנדים הבאים באופנה, למה פייסבוק חוסמת אפליקציות שגונבות מידע אישי ואיזו אפליקציה מטופשת כבשה את ישראל

שירות כלכליסט 18:3301.05.15
תפנית אסטרטגית: גט טקסי תציע משלוחי פיצה, שרברב וביקורי רופא

 

החברה שינתה את שמה ל-Gett וחשפה מודל פעילות חדש: משלוחי מזון ובעלי מקצוע, בפורמט שאמור להבטיח הגעה בתוך עשר דקות. בין היתר, תאפשר הזמנת מניקוריסטים, רופאים וטכנאים.

 

 


 

דו"ח סמסונג: נמשכת הצניחה ברווחים

 

נמכר במהירות, אך מצב החברה אינו טוב. גלקסי S6 אדג' נמכר במהירות, אך מצב החברה אינו טוב. גלקסי S6 אדג'

רווחי סמסונג ירדו ב-39% ביחס לרבעון המקביל אשתקד, בעיקר הודות להתחזקות אפל בשוק הסלולר. ואולם, החברה עקפה את מתחרתה האמריקאית במכירות ודיווחה על צמיחה במכירות מכשירי הפרימיום והביניים.

 

 

הסטארט-אפים בישראל גייסו 994 מיליון דולר מתחילת השנה

 

לפי דו"ח של IVC ו-KPMG, הרבעון הראשון של 2015 היה השני המוצלח ביותר בעשור האחרון: 91 חברות גייסו הון ממשקיעים וסבב הגיוס הממוצע עמד על 9.1 מיליון דולר. סטארט-אפים בתחום השירותים המקוונים ממשיכים להוביל את טבלת הגיוסים.

 

 

גוגל מחלקת דרקונים: חושפת את הטרנדים הבאים באופנה

 

הדבר הגדול הבא: חולצות עם אמוג'י, משום מה הדבר הגדול הבא: חולצות עם אמוג'י, משום מה

ענקית האינטרנט פרסמה מחקר שמנתח את עולם האופנה על בסיס מילות החיפוש הנפוצות בארצות הברית. מסתבר שסקיני הוא תלוי עונה ושהוא עתיד להיעלם, ושהדבר החם הבא הוא סווטשרטים של KALE וחולצות עם אמוג'י.

 

 

פייסבוק לא תאפשר לאפליקציות לשתות מידע פרטי

 

הרשת החברתית אסרה על מפתחים לאסוף מידע על חבריכם דרך אפליקציות שמחוברים אליה. המטרה המוצהרת שלה היא להגן על פרטיות המשתמשים. אך בפועל, המהלך נועד בעיקר לצמצם תחרות פוטנציאלית בתחום הפרסום.

 

 

My Idol הסינית כבשה את ישראל. את מי עוד?

 

אפליקציית הפנאי שמאפשרת לכם ליצור גרסאות מאוירות של עצמכם ניצבת בראש רשימת ההורדות של אפל ב-43 מדינות. ההצלחה שלה מפתיעה מאוד, שכן מדובר ביישום שקיימים רבים כמותו ברשת מזה שנים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x