$
חדשות טכנולוגיה

בשולי הרשת

אייפון 6 טוב יותר מגלקסי S6? אני אפתח לך את הצוואר!

דם ומובייל: ויכוח בין מעריצי מערכות ההפעלה המתחרות הפך לקרב בבקבוקים שבורים באוקלהומה והסתיים בדקירות, פציעות ואשפוז. המשטרה המקומית פתחה בחקירה ומחפשת אחר עד שנמלט מן המקום

ניצן סדן 08:1418.04.15
חובבי iOS של אפל ואנדרואיד של גוגל נוהגים להתווכח על יתרונות וחסרונות שתי הפלטפורמות, אך אמש הפך ויכוח שכזה לתגרה אלימה במיוחד בטולסה, אוקלהומה: ג'ירו מנדז ואליאס אסבו, שותפים לדירה, חזרו מפאב לביתם ובדרך ניהלו ויכוח סוער - על יתרונות האייפון 6 אל מול אלה של הגלקסי S6 החדש.

בעוד שוויכוחים כאלה מסתיימים לרוב ב"כן, לכל מכשיר יש יתרון משלו ולכל משתמש – טעם משלו" בגרסה זו או אחרת, כשהגיעו השניים למגרש החניה של הבניין בו גרו, החלו להאבק ואף דקרו זה את זה בבקבוקי זכוכית שבורים.

 

גלקסי S6. זו סיבה לדקור מישהו? גלקסי S6. זו סיבה לדקור מישהו?

 

לפי דיווח של ערוץ KTUL במדינה, השוטרים שהוזעקו למקום מצאו את השניים שותתים דם ופצועים קל עד בינוני. שניהם אושפזו בבית חולים בעיר וייחקרו בצורה מקיפה כשיחלימו מפציעותיהם.

 

כאמור, לכל מערכת הפעלה יש יתרונות וחסרונות משלה וייטב לכם לזכור זאת, גם בעת ויכוחים סוערים במיוחד. אתם מוזמנים לגלות בדיוק על מה מוותרים אייפוניסטים שעוברים לאנדרואיד, או בעלי טלפון אנדרואיד שהחליטו לאמץ את האייפון 6 בכתבה זו.

 

משטרת טולסה מחפשת עתה אחר אדם שלישי שדווח כי שהה בחברתם במהלך הערב ונעלם. אני מניח שלא מן הנמנע שהנ"ל הוא מעריץ של ווינדוס פון, שפשוט הבין שאין לו מה לחפש בתגרה האמורה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x