שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

סמסונג הקימה צוות שיפתח מסכים במיוחד עבור מכשירי אפל

הצוות מונה 200 איש והוא יפעל בנפרד משאר החברה. בנוסף, ייאסר על אנשיו לחלוק מידע טכני עם חטיבת המובייל בסמסונג. תפקידו: לפתח מסכים מתקדמים עבור הדורות הבאים של האייפד והמקבוק

עומר כביר 20:5816.04.15
קירוב לבבות: סמסונג הקימה צוות עצמאי של 200 איש, שיתמקד בפיתוח מסכי תצוגה בעבור היריבה/שותפה אפל - כך מדווחת סוכנות בלומברג. לפי הדיווח, שמבוסס על מקורות בעלי ידע ישיר בסוגיה, הצוות יהיה מעורב בפיתוח של טאבלטי אייפד ומחשבי מקבוק. ייאסר על אנשיו לחלוק מידע על מוצרי אפל ופעילותה עם גורמים חיצוניים אחרים, כולל גורמים בסמסונג עצמה.
הצוות, שהוקם בתחילת החודש, גם מסייע במכירות המוצרים, אם כי לא ברור באיזה אופן בדיוק. "הצוות שעובד באופן בלעדי בעבור אפל מצביע על כך שמערכת היחסים בין אפל לסמסונג השתפרה", אמר לבלומברג האנליסט ג'רי קאנג מחברת המחקר IHS. “המהלך גם מצביע על כך שחטיבת המסכים של סמסונג תבחר לייצר מסכים בעבור אפל, למשל למכשירי האפל ווטש".

 

מכשירי אפל וסמסונג מכשירי אפל וסמסונג צילום: phoneArena

 

מערכת היחסים בין אפל לסמסונג ידעה במהלך השנים עליות ומורדות: בתחילת הדרך, סמסונג הייתה שותפה משמעותית וייצרה בעבור אפל רכיבים רבים לדגמי האייפון הראשונים. ואולם, ככל שפעילותה של סמסונג בתחום המובייל התחזקה, ובמיוחד אחרי שהחברה הדיחה את אפל כיצרנית הסמארטפונים הגדולה בעולם, היחסים החמים התקררו: אפל החלה להעביר ייצור רכיבים לספקיות אחרות ושתי החברות ניהלו קרבות משפטיים הדדיים ברחבי העולם.

 

ואולם, בשנה האחרונה נראה שהיחסים בין שתי החברות שבים ומתחממים. באוגוסט שעבר הסכימו שתי החברות לעצור את כל הקרבות המשפטיים ביניהן מחוץ לארה"ב ובנובמבר שעבר פורסם שאפל וסמסונג חתמו על עסקה בשווי מיליארדי דולרים, במסגרתם תייצר סמסונג מעבדים לדגמים עתידיים של האייפון והאייפד. כעת מצטרף שיתוף הפעולה הייחודי בתחום פיתוח המסכים למהלכי קירוב הלבבות בין שתי החברות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x