שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

Simpler Contacts & Dialer: חייגי לו מספר

אפליקציות חייגנים יש למכביר, חלקן נעימות יותר לשימוש וחלקן פחות. סימפלר הישראלית ממזגת שתי אפליקציות באחת - ניהול אנשי קשר וחיוג - בעטיפה קלה ופשוטה לשימוש

רפאל קאהאן 16:2517.04.15

אחת הטענות העיקריות שיש לי כמשתמש אנדרואיד כלפי מערכת ההפעלה הזו היא חוסר האחידות בין החייגנים של המכשירים והגרסאות השונות. אמנם גרסה 5 (לוליפופ) שיפרה מעט את המצב, אך לא בהרבה. אחד הדברים העיקריים שחסרים לי היא היכולת לחייג לאיש קשר דרך שמו, ולאו דווקא על ידי הקלדת המספר. אמנם ישנם ממשקים של יצרניות מסויימות שמאפשרות זאת - אך רובן עדיין לא הטמיעו את היכולת הזו.

עוד בעיה מעצבנת שזיהיתי היא הנטייה של מערכת ההפעלה לבצע סנכרון של אנשי הקשר בין ג'ימייל לאנדרואיד ולייצר כמות אסטרונומית של כפילויות. בפעם האחרונה שהחלפתי מכשיר מצאתי את עצמי עם כ-50 אנשי קשר יותר מאשר היו לי במכשיר הקודם. ואני לא צריך לספר לכם כמה מעיק זה להתחיל לברור בין כל אנשי הקשר ולסדר את הרשימה.

 

מיזוג כפילויות ובחירת ערכת הצבעים מיזוג כפילויות ובחירת ערכת הצבעים צילום מסך: גוגל פליי

 

מה שהביא אותי לחפש פתרון לעניין - ניסיתי חמש אפליקציות שונות שיודעות לבצע זאת, אך זו שהרשימה אותי הכי הרבה בפשטות שלה הייתה אפליקציית Simpler Contacts & Dialer. 

 

זו אפליקציית חייגן נעימה ושימושית שכוללת בתוכה גם תכונה של ניהול אנשי קשר. היא מתבלטת ביחס לחייגני אנדרואיד (לפחות עד אנדרואיד 5) אחרים בעיצוב המינימליסטי שלה. מה שמאוד אהבתי זה את חוויית השימוש האינטואיטיבית שלה. היא מאפשרת להגיע בקלות מהחייגן לאנשי הקשר דרך מחווה ימינה או שמאלה.

 

חייגן פשוט ויעיל חייגן פשוט ויעיל צילום מסך: גוגל פליי

 

מה שנחמד בה היא היכולת לחייג את המספר או השם של איש הקשר, תכונה חביבה מאוד שהופכת את החיוג להרבה יותר פשוט ומהיר. עוד תכונה נחמדה היא השילוב של תכונות אפליקציית ניהול הכפילויות בתוך החייגן - כך שלא תמצאו את עצמכם עם שלושה כרטיסים שונים לאיש קשר בודד. החייגן מוקפץ על ידי לחיצה על כפתור בתחתיתו של המסך ומתאפיין בעיצוב מינימלי. 

 

לסיכום אם אתם מחפשים חייגן אלטרנטיבי שמציע גם תכונת ניהול אנשי קשר יעילה - Simpler Contacts & Dialer יעשה לכם את החיים הרבה יותר קלים. יש לשים לב שמדובר באפליקציה חינמית, אך חלק מהתכונות כמו ניהול הכפילויות מוגבל, אלא אם כן תסכימו לשלם בעבורם כ-11.80 שקל.

 

Simpler Contacts & Dialer: חינם לגרסה הבסיסית ו-11.80 שקל לגרסת הפרו

בטל שלח
    לכל התגובות
    x