$
אפליקציות

דיווח: יאהו תשיק אפליקציה שתשלב צ'ט וידאו ושידור חי

לראשונה מאז נכנסה מריסה מאייר לתפקיד מנכ"לית החברה, עתידה יאהו להציג מוצר צרכני חדש, פרי פיתוח מקורי שלה. מדובר ביישום שמשלב את יכולות מירקט, סקייפ וסנאפצ'ט

עומר כביר 13:2416.04.15
עכשיו באים? לראשונה מאז נכנסה מריסה מאייר נכנסה לתפקיד מנכ"לית יאהו צפויה החברה להוציא מוצר צרכני חדש, שנבנה כולו מהיסוד בתוך החברה. הבעיה? נראה שמדובר בתערובת של מוצרים מתחרים שעושה הרבה ולא כלום.

לפי דיווח של אתר The Information, המוצר יושק כבר רבעון הנוכחי. מדובר באפליקציית מובייל שמשלבת בין שידורי וידאו חיים ברוח Meerkat הישראלית ומתחרתה, פריסקופ מבית טוויטר, שיחות וידאו סטייל סקייפ, משלוח סרטוני וידאו קצרים כמו בסנאפצ'ט וכנראה שגם הודעות טקסט.

 

מריסה מאייר, מנכ"לית יאהו מריסה מאייר, מנכ"לית יאהו צילום: איי אף פי

 

לא הרבה ידוע על האפליקציה הצפויה מעבר לכך, אבל לפי המתואר נראה שמדובר בבת-תערובת שלא ברור לאיזה קהל היא פונה או מה השימוש המיועד שלה. ביחד עם הקושי של יאהו לעורר באז סביב מוצרים חדשים שלה, נתוני הפתיחה של האפליקציה לא נראים מזהירים. בנוסף, שוק אפליקציות הצ'ט למיניהן גדול עצום ורב ולא קל להחדיר אליו בהצלחה מוצר חדש ולצבור משתמשים חדשים במהירות. עד כה, נמנעה יאהו מהשקת מוצרים שפיתחה והתמקדה ברכישת חברות שונות ובהתרחבות בשוק הפרסום המקוון בארה"ב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x