$
אפליקציות

Uber מנסה לפתות את הנוסעים: על כל 10 נסיעות תקבלו נסיעה חינם

הקמפיין יושק מחר ובמסגרתו תוענק במתנה נסיעה בשווי 50 שקל, שלא תנוכה משכרו של נהג החברה. אובר מנסה להעצים את פעילותה בישראל, בין היתר בשל התחרות מצד גט טקסי המקומית ומגבלות רגולטוריות

ליאור גוטמן 12:2506.04.15

Uber מנסה לחזק את מעמדה בישראל: אפליקציית הנסיעות תשיק מחר קמפיין במסגרתו תעניק על כל 10 נסיעות תקבלו נסיעה חינם. הנסיעה תהיה בשווי של עד 50 שקל כאשר במידה והתשלום יתגלה כגבוה יותר, הנוסע ישלם רק על ההפרש שבין המחיר הסופי להנחה שהובטחה לו.

 

באובר טוענים ש"המבצע תקף לכל הנסיעות המוזמנות על ידי האפליקציה ללא התניה לזמני הנסיעות או מיקום". בנוסף, הבטיחה כי ההטבה תוקצבה על ידה ולא תנוכה בשום צורה משכרם של הנהגים שלה.

 

אפליקציית אובר אפליקציית אובר

 

אובר מנסה להעצים את חדירתה לישראל, בין היתר בשל התחרות מצד גט טקסי המקומית. שירות המוניות הסטנדרטי שלה פועל בארץ וצובר פופולריות, אך שירות UberX, במסגרתו כל נהג יכול להפוך את מכוניתו למונית ארעית, עדיין לא הותר להפעלה במדינה. השירות זכה לביקורות שליליות רבות בעולם - בין היתר, בשל מקרי תקיפת נוסעים על ידי נהגים. פעילות אוברX הביאה את נציגי החברה לבתי המשפט בשל הפרת תקנות תחבורה מקומיות במדינות רבות.

 

גם חברת התחבורה הציבורית מטרופולין מנסה להתחזק - על בסיס אפליקציה חדשה שהשיקה ומהווה פלטפורמת תוכן לנוסעיה. האפליקציה מציגה שירים, סרטים, ספרים דיגיטליים, מפה אינטראקטיבית ומיקומי תחנות. בשלב זה תכונות האפליקציה המלאות זמינות רק לנוסעי קו 669 (באר שבע-רעננה) אך בעתיד יהיו זמינות בכל קווי החברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x