$
הייטק והון סיכון

אאוטבריין חתמה על עסקה של כ-100 מיליון דולר עם ESPN

רשת שידורי הספורט תשתמש בפלטפורמת המלצות התוכן של החברה הישראלית כדי לנטר את פעילות 116 מיליון הגולשים שנכנסים לאתריה מדי חודש. בנוסף, תוכל ESPN להשתמש בפלטפורמת מכירת שטחי קידום התוכן של אאוטבריין

מאיר אורבך 17:2126.03.15

חברת אאוטבריין, שמפעילה פלטפורמה להמלצות התוכן, חתמה על הסכם רב שנתי בלעדי עם ESPN. במסגרת העסקה יסופקו המלצות תוכן למשתמשי רשת שידורי הספורט ברחבי העולם, תוך שימוש ביכולות של אאוטבריין לניתוח מידע בזמן אמת.

עד היום גייסה אאוטבריין יותר ל-100 מיליון דולר מהרבורווסט, כרמל, ג'מיני, לייטספיד, רודיום וגלנרוק. החברה נמאת כיום בשלבים מתקדמים מאוד להנפקה בנאסד"ק על פי הערכות שווי של מאות מיליוני דולרים.

 

גלעד דה פריס, סמנכ"ל האסטרטגיה של אאוטבריין גלעד דה פריס, סמנכ"ל האסטרטגיה של אאוטבריין

 

גלעד דה פריס, סמנכ"ל האסטרטגיה של אאוטבריין, אמר ל"כלכליסט" כי ההסכם כולל את כל אתרי קבוצת ESPN, שזוכים לכ-116 מיליון גולשים בחודש וכי מדובר באחד המו"לים הגדולים ביותר בעולם. החברה לא חשפה את סכום העסקה, אך להערכתנו מדובר בכ-100 מיליון דולר ואף יותר, סכום דומה לעסקה שחתמה אאוטבריין עם TIME בעבר. בנוסף, חתמה החברה על הסכמים דומים עם למונד הצרפתית ורודייל.

  

גם תוכן, גם נדל"ן תוכן שיווקי

 

הפלטפורמה של אאוטבריין מאפשרת לחברות מדיה לנהל ביעילות את המלצות התוכן שלהן. החברה תספק ל-ESPN כלי חיזוי וניתוח, שיאפשרו שיפור של הביצועים ושל מעורבות המשתמשים, לצד המלצות לתוכן שמקורן בטכנולוגיה המתקדמת של החברה. ESPN תזכה למנף את אתרי התוכן האחרים ברשת של אאוטבריין, כדי להפנות תנועה נוספת של גולשים לתכנים שלה במחשבים ובמובייל. כמו כן, ESPN תהיה הראשונה ליהנות מהפתרון החדש של אאוטבריין לאנשי המכירות באתרים, שיאפשר ל-ESPN למכור שטחי קידום תוכן.

 

"התאמה אישית היא עמוד תווך מרכזי באופן בו אנו רואים את עצמנו משרתים את אוהדי הספורט", אמר ג'ון קושנר, סמנכ"ל מדיה דיגיטלית ב-ESPN. "בעוד הקהל שלנו ברחבי העולם ממשיך לגדול, מספקת לנו אאוטבריין מוצרים באיכות גבוהה ופתרונות התומכים בגדילה זו".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x