שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

חדש מאינסטגרם: Layout, אפליקציית קולאז'ים

הרשת החברתית שבבעלות פייסבוק השיקה יישום פשוט וידידותי שמאפשר ליצור אוספי תמונות, לשלבן זו בזו ולשתף ברשתות חברתיות. ואולם, יתכן שהאפליקציה לא תצליח כמו אינסטגרם, שכן חנויות היישומים מלאות במוצרים דומים

נמרוד צוק 16:2924.03.15
אפליקציה חדשה מבית אינסטגרם, Layout שמה, מיועדת לאלו מכם שלא מסתפקים בהעברת הצילומים דרך פילטרים ורוצים למזג כמה צילומים שונים לקולאז'ים תוך שימוש באפקטים יצירתיים. האפליקציה הושקה היום בגרסה ל-iOS בלבד, כאשר גרסת אנדרואיד צפויה לצאת לשוק בהמשך.
לאחר הפעלת האפליקציה, היא מאפשרת לבחור עד תשע תמונות מתיקיית הצילומים שעל המכשיר. לאחר בחירת התמונות האפליקציה תיצור אוטומטית שורה של תבניות אופציונליות לקולאז'ים ותציע למשתמש לבחור אחד מהם. לאחר בחירת התבנית ניתן לעשות בה שינויים כגון החלפת המקום של התמונות השונות שמרכיבות את הקולאז', שינוי גודל, יצירת תמונת מראה של תמונה והפיכתה במאוזן או במאונך. את התוצאה ניתן לשתף באינסטגרם עצמה ובפלטפורמות חברתיות אחרות.

 

אפליקציית Layout אפליקציית Layout

 

אופציה נוספת באפליקציה, שמיועדת למי שרוצים להרכיב את הקולאז'ים שלהם מתמונות של אנשים בלבד, מסננת עבור המשתמש רק את התמונות שכוללות פנים אנושיות. פיצ'ר אחר בשם Photo Booth מאפשר לצלם את עצמך באמצעות טיימר ולקבל קולאז'ים בסגנון אלו שמפיקות המכונות הישנות לצילום עצמי.

 

האפליקציה תתקשה להגיע לפופולריות מאחר ומדובר בתחום שכבר מוצף בלא מעט אפליקציות בעלות יכולות דומות - Ditpic, Framtic ,InstaFrame ואחרות. היתרון העיקרי שלה, טוענת אינסטגרם, הוא בפשטות ההפעלה שלה לעומת המתחרות המסובכות יותר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x