שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
Play

PLAY

ביבי סימפסון ומלחמת הראפ הגדולה

קרב ראפ בין המועמדים המובילים לראשות הממשלה, איך הפך נתניהו לכוכב "אוסטין פאוורס", האם כדאי להצביע בשני פתקים מה עושים עם חברים שלא החליטו למי להצביע ואתר שמאפשר לכם להתווכח עם תומכי מפלגות יריבות

נמרוד צוק 06:5716.03.15
1. טופאק יחלק את ירושלים

 

הכל היה כל כך הרבה יותר פשוט אם את הבחירה בין נתניהו לבוז'י היה אפשר להכריע באמצעות ראפ באטל, במקום כל הסיפור המעייף הזה של בחירות דמוקרטיות.

 

 

2. תנו לי מיליון דולר... סליחה, את הקול שלכם

 

לבוז'י הרצוג היה שלשום רגע מביך, כאשר הוא אמר בטעות "אשמור על נתניהו מאוחדת" במהלך משדר טלוויזיוני בו לקח חלק גם ראש הממשלה, שהצטרף בשיחת וידאו ממעונו, וניסה להחניק גיחוך אחרי הפאדיחה. ניקו וואטס נתן לפריים טאץ' קטן שהפך אותו למושלם.

 

דוקטור ביבי דוקטור ביבי

 

3. פעמיים כי טוב

 

בימים האחרונים התנהל בפייסבוק קמפיין היתולי של כמה אנשי שמאל, שהציעו ליריביהם מהימין לשים במעטפה שני פתקים, של נתניהו ושל בנט, לכאורה כדי לחזק את מחנה הימין, מה שכמובן היה מוביל לפסילת ההצבעה ולתוצאה ההפוכה. הטוויסט הבאמת מצחיק הגיע כשאחד מעמודי הפייסבוק הרשמיים של הבית היהודי החליט שמדובר באיום אלקטורלי אמיתי ופרסם פוסט הבהרה שמזהיר ברצינות גמורה מפני הצבעה בשני פתקים.

 

שני פתקים?! לא!!! שני פתקים?! לא!!!

 

4. מפלגת המתנדנדים

 

על פי סקרים שונים, אחד מכל ארבעה מצביעים בישראל עדיין מתנדנד בין אפשרויות שונות וטרם החליט למי להצביע. תנועת השמאל V15, שפועלת להחלפת שלטונו של בנימין נתניהו, פרסמה סרטון מוצלח שקורא לאנשים לשכנע את חבריהם המתנדנדים.

 

5. שיעור בדמוקרטיה

 

הלחץ של ימי הבחירות האחרונים הפך את המתקפות ומתקפות הנגד מימין ומשמאל לרוויות עוד מהרגיל באי דיוקים, ספינים מופרכים ולעתים סתם שקרים גסים. הממיסט עמיר שיבי גייס את בארט סימפסון כדי לבטא את דעתו על חלקו של ראש הממשלה נתניהו בעניין.

 

ביבי סימפסון ביבי סימפסון

 

6. בחירות בשמונה ביט

 

המאייר המוכשר גוסטבו ויסלנר יוצר עבודות פיקסל ארט מהממות, ואתמול הוא הראה שלא צריך יותר מ-720 על 327 פיקסלים כדי לסכם את מערכת הבחירות, כולל המריבה בין דרעי לאלי ישי על קולות מצביעי ש"ס, נתניהו והפצצה האיראנית, הסכסוך בין הבית היהודי לקהילת הלהט"ב והאיחוד של ציפי ובוז'י.

 

בחירות בפיקסלים בחירות בפיקסלים

 

7. בואו, יש מכות

 

האתר האהוב "מישהו לריב איתו" חזר לרגל הבחירות בגרסה חדשה ומשופרת, בה ניתן לבחור את המפלגה איתה אתם מזדהים (או כל מפלגה אחרת שתספק את צרכי הטרולינג שלכם) ולהיכנס ביריב פוליטי אקראי ואנונימי, או סתם לנהל איתו שיחה מנומסת על טעמים של תה. כדאי למהר כל עוד יש שם מישהו.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x