שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מכשירים

LG תחלק בחינם התקן שהופך את טלפון הדגל שלה למשקפי מציאות מדומה

חשפה התקן פשוט שמתבסס על ה-G3 ועל פלטפורמת המציאות המדומה של גוגל. הוא יוענק במתנה לרוכשי הסמארטפון בשווקים שונים שטרם פורסמו. הודות למסך ה-G3, יהיה זה התקן המציאות המדומה בעל הרזולוציה הגבוהה בשוק

הראל עילם 12:2210.02.15
LG הקוריאנית הציגה את VR for G3 - התקן שבדומה לגיר VR של סמסונג ולפרויקט קארדבורד של גוגל יכול להפוך טלפון חכם למשקפי מציאות מדומה. הסמארטפון מספק בעצם את המסך, הג'ירוסקופ ויחידת העיבוד וההתקן נועד להצמיד את המכשיר בצורה נוחה לפני המשתמש. בניגוד להתקנים האחרים, זה של LG מיועד לטלפון חכם אחד בלבד - מכשיר הדגל של החברה, ה-G3 המוצלח.

בנוסף, בניגוד לגיר VR שנוצר ברמת הפקה גבוהה ובעבודה משותפת יחד עם חברת המציאות המדומה של פייסבוק, אוקולוס, VR for G3 הוא התקן פלסטיק פשוט שדומה יותר לקארדבורד ונוצר בשיתוף פעולה עם גוגל.

 

ההתקן של LG ההתקן של LG

 

טבעת מגנטית מניאודימיום בתוך ההתקן מתחברת לטלפון כדי לשפר את רמת הדיוק של הג'ירוסקופ, שמספק את כל מעקב תנועות הראש של המשתמש. חורים קטנים מספקים למשתמש גישה לכפתורי עוצמת השמע והכוח של הטלפון, וכן למצלמה ולרמקולים.

 

החברה גם תשתמש בפלטפורמת ה-VR של גוגל ולא זאת של פייסבוק. הפלטפורמה בעצם מפצלת את התמונה על המסך לשניים, כאשר התמונה הסטריאוסקופית דרך עדשות ההתקן יוצרות את אשליית התלת ממד. החדות הגבוהה של מסך ה-G3, אחד המסכים החדים בעולם, צפויה לספק חוויה טובה משל המתחרים.

 

איכות טובה משל המתחרים. LG G3 איכות טובה משל המתחרים. LG G3

 

החברה מתכוונת לחלק את ההתקן בחינם לכל לקוח חדש שירכוש את ה-G3, אבל מגבילה את המבצע ל"אזורים גיאוגרפיים מסויימים". לא ידוע כעת מתי המבצע יתחיל ואילו מדינות הוא יכסה, אבל משתמשים גם יקבלו קוד QR שיזכה אותם בהורדה חינם של משחק המציאות המדומה Robobliteration. "זאת רק ההתחלה של מהפכת המציאות המדומה, שעד לאחרונה הייתה יקרה ולא נגישה לרוב המשתמשים" הבטיח כריס יי, בכיר בחטיבת השיווק של החברה הקוריאנית. עם זאת, LG לא הודיעה מה יהיו, או בכלל, המוצרים האחרים של החברה בקטגוריה.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x