$
הייטק והון סיכון

עדי שלג לא ינהל את הקרן החדשה של סינגולרטים

ל"כלכליסט" נודע כי על אף ששלג, המשמש כעד המדינה בפרשת הרצת המניות באי.די.בי, ניהל את הקרן הראשונה של החברה, השניה תנוהל בידי משה חוגג. שלג, לעומת זאת, ימשיך לעבוד בהנהלת הקרן בתחום הפיתוח העסקי

מאיר אורבך 15:3820.01.15

עדי שלג - עד המדינה בפרשת אי.די.בי - שניהל את הקרן הראשונה של סינגולרטים, לא ינהל את הקרן החדשה של משה חוגג. תחת זאת, ימונה לתפקיד מנהל הפיתוח העיסקי של הקרן השניה, כך נודע ל"כלכליסט".

 

הקרן בחרה שלא להציג את עדי שלג באתר החברה למרות תפקידו הבכיר בקרן. באתר מצויינם משה חוגג כשותף מנהל ויו"ר, קינס רקישב כשותף מנהל ואליזבת צ'ן כשותפה מנהלת.

 

עדי שלג עדי שלג צילום: אוראל כהן

 

רקישב הוא גם המשקיע המרכזי של הקרן הראשונה ועל פי הערכות, גם של הקרן השניה החדשה. בפרופיל הלינקדאין של שלג לא הוזכר תפקידו בקרן - דבר ששינה רק לאחר פניית "כלכליסט".

  

ל"כלכליסט" נודע שהקרן השניה שתהיה גדולה משמעותית מהראשונה ותנוהל אישית על ידי משה חוגג, מייסד מובלי וקרן הראשונה. יובל רבין, שהיה יועץ לקרן הראשונה ימשיך לייעץ גם לקרן החדשה. סינגולרטים תשיק בקרוב את הקרן, שתרוכז בהרצליה פיתוח. היא השקיעה במספר רב של סטארט-אפים ביניהם מובלי ו-YO של משה חוגג, סטורדוט לטעינה מהירה של סלולריים ועוד. 
בטל שלח
    לכל התגובות
    x