שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

עליבאבא עולה לישראל, משקיעה כ-8 מיליון דולר ב-Visualead

הסטארט-אפ הישראלי פיתח טכנולוגיות סריקת QR. החברה, שתרכז את פעילות עליבאבא בארץ, גייסה 2.4 מיליון דולר בעבר מהקרנות Keadan Capital ,Entrée Capital ואחרות. היא מפעילה שיתופי פעולה עם קוקה-קולה, קרוקס ורשתות חברתיות

אסף גלעד 11:3620.01.15

ענקית המסחר האלקטרוני עליבאבא משקיעה מיליוני דולרים בחברת הסטארט-אפ הישראלית Visualead שמפתחת טכנולוגיות סריקת QR. עליבאבא מקימה באמצעות ההשקעה פעילות פיתוח בישראל.

החברה לא פרסמה את סכום ההשקעה, אך הוא מוערך בכ-7-8 מיליון דולר. קודם לכן, גייסה החברה הישראלית שפעילה בסין בשנים האחרונות 2.4 מיליון דולר בלבד, ממשקיעים כגון Keadan Capital ו-Entrée Capital. בעקבות הגיוס תרחיב החברה את פעילותה בישראל: ויז'ואליד צפויה לצמוח מ- 15 איש לכ-30 ולגייס מהנדסי תוכנה ואנשי מוצר. נוסף על כך, החברה רואה את עצמה כנציגה של עליבאבא בישראל, ופועלת לחשיפת טכנולוגיות ישראליות נוספות בסין.

 

ג'ק מא, מנכ"ל ומייסד עליבאבא ג'ק מא, מנכ"ל ומייסד עליבאבא צילום: איי אף פי

 

ויז'ואליד מפתחת בשנים האחרונות מערכת תוכנה המייצרת קוד סריקה (QR) צבעוני ומעוצב אישית עבור חברות מסחריות ומותגים, הניתן להטמעה בסרטוני וידאו, אנימציה, אתרים ומוצרים.

 

 

מהמשרד בשנגחאי משתפת החברה פעולה עם עליבאבא וחברות נוספות. בתוך קבוצת עליבאבא, ויז'ואליד משתפת פעולה עם Mashangtao, שירות הקודים הסריקים של הקבוצה, והן מפתחות יחדיו כלים עבור מוכרים באתרי הקבוצה כגון Taobao, Tmall.com ו-Ali the Fox. נוסף על עליבאבא, עובדת ויז'ואליד גם עם הרשתות החברתיות Sina Weibo, RenRen ועם מותגים כמו קוקה קולה וקרוקס.

 

ויז'ואליד נוסדה ב-2012 על ידי נבו עלוה, איתמר פרידמן ואוריאל פלד ומעסיקה בהרצליה 15 עובדים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x