$
הייטק והון סיכון

מתנה מקרזניץ': עובדי אינטל ישראל זכו לבונוס של 2.55 משכורות ו-500 דולר

מהלכי ההתייעלות של החברה לוו בהענקת בונוסים מקומיים משמעותיים - והעובדים המצטיינים צפויים לקבל גם טאבלט במתנה. זאת, לצד תוכנית הפרישה מרצון שחשפה אינטל בסוף השנה שעברה

רפאל קאהאן 13:1719.01.15

אינטל מחלקת בונוסים בהיקף של עשרות אלפי שקלים לכל עובד, כך ממידע שהגיע לידי "כלכליסט" היום. הבונוס נובע מהצלחת החברה בשנה האחרונה.כל עובדי אינטל בישראל יקבלו 2.55 משכורות בונוס (כלומר שתי משכורות וחצי). בנוסף, כל העובדים קיבלו מתנה של 500 דולר כבונוס מיוחד מטעם מנכ"ל אינטל העולמית, בריאן קרזניץ'.

בנוסף נודע שישנה כוונה לחלק טאבלט במתנה לעובדים שהתבלטו במיוחד על ביצועים מעולים. בנוסף נמסר כי הבונוס יחולק גם לעובדים שהסכימו לתוכנית הפרישה מרצון של החברה, ושמספרם מוערך במאות עובדים מאז התחילה התוכנית.

 

בריאן קרזניץ', מנכ"ל אינטל בריאן קרזניץ', מנכ"ל אינטל

 

באוקטובר 2014 נודע כי רבים מעובדי אינטל בישראל הצטרפו לתוכנית הפרישה מרצון, במסגרת מהלך הקיצוץ הרוחבי שמבצעת ענקית השבבים. תוכנית הפרישה כוללת היתר מענק שנע בין 12 ל-20 משכורות לעובדים עד גיל 58.

 

עובדים בעלי ותק של יותר מ-12 שנה יקבלו תשלום מלא של כל הבונוסים ל-2014, זכאות למענקי מניות והקדמת הבשלת אופציות וחבילת ייעוץ קריירה - ליווי וסיוע במציאת עבודה. לעובדים מגיל 58 ומעלה מציעה אינטל מענק של שלושה חודשי משכורת נוספים, קצבת ביטוח רפואי בגובה 40 אלף שקל, וזכאות לחבילת ייעוץ פנסיוני וייעוץ מס בשווי 5,000 שקל.

 

דובר אינטל ישראל, גיא גרימלנד, סירב להתייחס לגובה הבונוס, אך מסר: "בונוסים באינטל ניתנים לכלל עובדי החברה, והם משקפים את הצלחת החברה ורווחיותה".   

בטל שלח
    לכל התגובות
    x