$
אפליקציות

Torque, החיפוש הקולי של מיקרוסופט, נוחת באנדרואיד

החברה ממשיכה לנסות ולחזק את נוכחותה בפלטפורמות המתחרות; החיפוש הקולי החדש שלה, שהיה זמין למוצרי מחשוב לביש, יהיה זמין מעתה לכל מכשיר שמריץ את אנדרואיד 4.3 ומעלה. ניתן להפעילו בנקל באמצעות טלטול הטלפון

הראל עילם 13:2507.12.14

אפליקציית החיפוש הקולי של מיקרוסופט, המתחרה בשירות גוגל Now, הגיעה במהלך סוף השבווע לאנדרואיד. זאת, במסגרת האסטרטגיה של החברה להרחיב את חבילת השירותים שלה גם למערכות הפעלה מתחרות.

עד כה, האפליקציה, המכונה Torque, הייתה זמינה רק למוצרי מחשוב לביש, כגון הצמיד החכם LifeBand מבית החברה ושעונים חכמים המשתמשים במערכת ההפעלה אנדרואיד Wear. 

 

יישום החיפוש של מיקרוסופט בגוגל יישום החיפוש של מיקרוסופט בגוגל

 

Torque, שנשענת על מנוע החיפוש בינג, מציעה יכולת דומה לשירות של גוגל, אבל מתחברת במקום זאת למנוע החיפוש של מיקרוסופט, בינג. בנוסף, משתמשים יכולים להפעיל את החיפוש גם על ידי ניעור המכשיר, ולא רק על ידי פקודה קולית או מגע. החיפוש הקולי גם כולל יכולת לבצע חיפושים קונטקסטואלים חכמים, כמו לקבל מידע על טיסות, מסעדות באזור, מזג אוויר, תוצאות משחקי ספורט שאירעו לאחרונה, ועוד.

 

עברית? לא הפעם

 

מיקרוסופט השיקה במקור את האפליקציה באוקטובר האחרון לאנדרואיד Wear, מערכת ההעלה הייעודית של גוגל למוצרי מחשוב לביש, אבל כעת זמינה לכל מכשירי האנדרואיד. לפי הביקורות הראשוניות, האפליקציה מספקת תוצאות חיפוש טובות אבל סובלת מבאגים. הגרסה שהגיעה לאנדרואיד היא חדשה יותר, וכוללת יותר אפשרויות לחיפוש קונטקסטואלי.  

 

כמו כן, האפליקציה מיועדת רק למכשירים שמריצים אנדרואיד 4.3 ומעלה, לא עובדת כרגע בישראל ולא מסוגתל לספק תוצאות בעברית. למרות היכולות המתקדמות של השירות, הוא עדיין לא מחובר לסייעת הדיגיטלית קורטנה.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x