$
אפליקציות

מיקרוסופט רכשה את Acompli ב-200 מיליון דולר

החברה מפתחת אפליקציית מייל למכשירי מובייל, שהופכת הודעות חשובות למשימות בדומה לגוגל אינבוקס. הרכישה נחשפה בטעות בשבוע שעבר בעקבות פוסט שפורסם בבלוג מיקרוסופט - ועתה הוכרזה רשמית

עומר כביר 12:5002.12.14
מיקרוסופט קונה את מפתחת אפליקציות האימייל למובייל אקומפלי (Acompli) - כך אישרה אתמול החברה. לפי דיווחים, שווי העסקה עומד על 200 מיליון דולר.

שירות המייל של אקומפלי מתבסס על תעדוף הודעות בהתאם להרגלי המשתמש ולהגדרות שביצע מראש, במטרה להדגיש עבורכם מיילים שהם חשובים מאחרים ולשדך אותם ליומן פגישות מובנה. זאת, בדומה לאפליקציית אינבוקס של גוגל, שהופכת הודעות למשימות.

 

אפליקציית אקומפלי אפליקציית אקומפלי

 

הרכישה נחשפה בטעות בשבוע שעבר, אחרי שמיקרוסופט פרסמה בשוגג פוסט בבלוג הרשמי שלי שמודיע עליה. הפוסט הוסר במהרה, לא לפני שזוהה ונלכד על ידי אתרי חדשות טכנולוגיה, אבל כעת שב לאוויר רשמית.

 

"הרכישה היא חלק מהמאמץ הרוחבי שלנו לסייע לאנשים לעשות יותר עם מכשירי המובייל שלהם", כתב סגן הנשיא לאאוטלוק ואופיס 365, ראג'ש ג'ה, בבלוג הרשמי של מיקרוסופט. “בעולם שבו יותר ממחצית מהודעות המייל נקראות במכשירים מובייל, חיוני לתת לאנשים חוויית מייל פנטסטית. לצוות של אקומפלי יש תשוקה למלא משימה זאת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x