$
אינטרנט

ממצלמות ועד יהלומים: מה רכשו ישראלים ביום הקניות הגדול?

לפי נתוני איביי, חל זינוק של 126% בהיקף השופינג המקוון שעשו ישראלים בבלאק פריידיי. קטגוריית מצלמות האקסטרים חוותה צמיחה של 2,500% בהזמנות וקטגוריית הסמארטפונים - של 300%. המוצר היקר ביותר שנרכש: טבעת יהלום ב-42 אלף שקל

עומר כביר 17:1701.12.14
בלאק פריידיי הוא כבר מזמן לא מיועד רק לאמריקאים, והשנה הורגשה יותר מתמיד ההסתערות של הישראלים על המבצעים השונים, במיוחד באתרי הקניות בחו"ל. לפי נתונים שפרסמה ענקית המסחר המקוון איביי, היקף הקניות שביצעו ישראלים בבלאק פריידיי האחרון רשם זינוק של 126% לעומת השנה שעברה, כשבסך הכול נרכשו במהלכו 90 אלף מוצרים שונים.
הקטגוריה הפופולרית ביותר הייתה סמארטפונים, שרשמה בסך הכול גידול שנתי של כמעט 300%. קטגוריות פופולריות נוספות היו שעוני יד שזינקו ב-145%, טאבלטים שרשמו גידול של 139% ומצלמות דיגיטליות שמכירותיהן עלו ב-119%.

 

סמארטפון HTC. רכישות הטלפונים זינקו במאות אחוזים סמארטפון HTC. רכישות הטלפונים זינקו במאות אחוזים

 

אבל בתואר הצומחת הגדולה ביותר זכתה קטגוריית מצלמות האקסטרים, שרשמה זינוק שנתי עצום של כ-2,500%. לדברי איביי, במהלך בלאק פריידיי נמכרו מאות יחידות של מצלמות אלו במחיר ממוצע של 62 דולר, כאשר המבצעים רבים שהוצאו למצלמות אלו היו גורם מרכזי לצמיחה.

 

חלק מהגולשים גולשים בחר לנצל את בלאק פריידיי על מנת לרכוש מוצרי יוקרה. המוצר היקר ביותר שנרכש על ידי ישראלי ביום הקניות הגדול הוא טבעת יהלום 2.25 קארט שנמכרה תמורת קרוב ל-42 אלף שקל. במקרה זה, אגב, לא מדובר בכסף שבורח לחו"ל, שכן המוכר של הטבעת גם הוא מישראל. מוצר יוקרה נוסף שנרכש על ידי ישראלי הוא שעון זהב מתוצרת ברייטלינג שנמכר במחיר מבצע של 19 אלף שקל. אכן מדובר במבצע: המחיר המקורי של השעון עומד על 29 אלף שקל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x