$
אינטרנט

אוסף קבוצות פייסבוק שימצאו לכם מחר עבודה

במקום לחפש באתרי דרושים או לשאול חברים אם מתפנה אצלם משרה במשרד, נסו את הרשת החברתית; בפייסבוק ישנן קבוצות רבות בהן אנשים מפרסמים משרות בהייטק ובשלל תחומים ומיקומים בארץ - גם לחסרי ניסיון מקצועי

ניצן סדן 23:4626.11.14
לא קל למצוא עבודה בישראל. אבל אחרי שאתם מעדכנים את קורות החיים ולפני שאתם מתחילים לרוץ בין אתרי דרושים ואתרי לוחות, שווה לנסות את פייסבוק - הלוח הגדול בעולם.

במקום לשאול מכרים שלכם ולסמוך על הקשרים שלהם ועל המזל - נסו לשאול משתמשי הרשת החברתית בישראל. פייסבוק מלאה בקבוצות שמוקדשות לתחום חיפושי העבודה והדרושים ומי שמכיר אותן יוכל להיתקל בהצעות רבות גם בלי להציץ בלינקדאין כל חצי שעה.

 

לקבוצות הדרושים יש שני יתרונות: ראשית, הרבה משרות מופיעות שם לפני שהן מגיעות אל אתרי הדרושים והלוחות. הרבה מנהלים מעדיפים לקבל מישהו שהגיע דרך עובד או עמית שלהם, מישהו שאפשר לשאול עליו ולהניע במהירות את תהליך הגיוס והמינוי.

 

שנית, מי שמחפש עבודה לא יצטרך להתמודד עם הניסוחים שבחרו אנשי כוח האדם שפרסמו את מודעת הדרושים באתרים; במקרים רבים הנוסח אינו ברור מספיק ואי אפשר לדעת אם מחפשים מישהו כמוך בדיוק או שהסיכוי להתקבל נמוך. מדוע? משום שאפשר פשוט לפנות למפרסם המשרה בהודעה ישירה או בתגובה לפוסט ולשאול. שימו לב שבמקרים רבים מגיעות חברות ההשמה למיניהן ומפרסמות מודעות משלהן בקבוצות הדרושים, אך עדיין אפשר למצוא בהן הרבה מאוד הצעות עבודה שפרסמו גולשים.

 

ניסיון? ממש לא חובה 

 

הרבה אנשים רוצים להתחבר אל מגזר ההייטק, על שלל המשרות שהוא מציע. בקבוצה זו תמצאו משרות בתחום ההייטק אשר מועברות בין חברים. הבעיה: אם אין לכם ניסיון, אף אחד לא יקבל אתכם. אבל יש פיתרון: בקבוצה זו תמצאו משרות בתחום ההייטק והשיווק אשר מצריכות ניסיון מועט או אפסי.

 

לפני שאתם מחפשים ברשת, תשאלו חברים לפני שאתם מחפשים ברשת, תשאלו חברים

 

הזינוק הפראי במחירי הדיור במרכז הופך את המגורים בדרום הארץ לאטרקטיביים מאי פעם. בקבוצה זו תוכלו למצוא משרות הייטק בפארקי התעשייה ובמרכזי הפיתוח שנמצאים באזור באר שבע והסביבה.

 

עבודות בדרום עבודות בדרום

 

בדיקות תוכנה הן מנת חלקה של כל חברת טכנולוגיה. בקבוצה זו תוכלו למצוא הצעות עבודה בתחום. רובן מצריכות ניסיון והכשרה בתחום, אך ניתן למצוא בה גם הצעות עבודה שאינן מחייבות ניסיון קונקרטי.

 

משרות בדיקות תוכנה משרות בדיקות תוכנה

 

תארים במנהל עסקים ופיננסים הם מבוקשים בארץ, אך לא תמיד קל למצוא עבודה בתחום. בקבוצה הזו יש בעיקר הצעות עבודה מכל מיני גורמים מסחריים, אך פעילים בה כמה וכמה גולשים שמפרסמים משרות שנפתחות בחברות בהן הם עובדים. מי שרוצה למצוא ג'וב במכירות או בפיתוח עסקי, יכול לנסות את הקבוצה הזאת.

 

משרות בתחום הכלכלה ללא ניסיון משרות בתחום הכלכלה ללא ניסיון

 

דרוש גיטריסט חובב מטאל

 

רוצים לעבוד בתחום הטלוויזיה? בקבוצה הזו תמצאו משרות בתחום - מצילום והקלטה ועד קריינות, הפקה ועוד. מי שתחום התוכן מושך אותו, יכול לנסות את הקבוצה הזו. יש בה לא מעט הצעות עבודה בכתיבה, הגהה ותסריטאות.

 

אנשים שמחפשים משרה בפאב או מסעדה צריכים לא פעם להסתובב ברחוב ולחפש עסקים שכאלה שתלו שלט "דרוש" בכניסה. זאת, משום שבמקרים רבים מדובר בעסק קטן שלא רוצה להתעסק בגיוס עובדים אקטיבי בדמות פרסום מודעה באתרי לוחות. בקבוצה הזאת תוכלו למצוא מסעדות, פאבים ובתי קפה שמחפשים מנהלי משמרת, בארמנים ועובדי מטבח.

 

תחום המוזיקה הוא אחד התחומים בהם הכי קשה למצוא עבודה. בקבוצה זו תמצאו להקות שצריכות נגנים עבור הופעות נקודתיות, יוצרים שמחפשים מלחינים, זמרים שמגייסים נגנים ועוד.

 

לקינוח, מצאנו עבורכם עמוד שמציג משרות למי שמחפש להרוויח קצת כסף מהצד או שפשוט אינו יכול להתחייב למשרה שמצריכה ממנו לצאת מהבית.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x