$
אפליקציות

בדיקת כלכליסט

Angry Birds Transformers: ציפורטריקים של פעם

המשחק החדש של רוביו רוכב על גלי הנוסטלגיה והופך את הציפורים לרובוטריקים מהסדרה המקורית. זוהי גרסת האקשן הראשונה של אנגרי בירדס ומדובר במשחק כיפי וממכר, אך הוא נוטה לחזור על עצמו ומבקש כסף תמורת שדרוגים

רפאל קאהאן 11:2508.11.14

רוביו, מפתחת אנגרי בירדס, מנסה זה זמן מה להציג סגנונות משחק חדשים מלבד תצורת שיגור הציפורים על ארמונות החזירים ברוגטקה. כבר ראינו אנגרי בירדס בסגנון מירוץ, משחק פנטזיה ועוד. עתה מגיעה גרסת האקשן – שמבוססת על עולם התוכן של הרובוטריקים.

לא, לא מדובר בגרסה המודרנית שמייקל ביי השחית - כי אם בגרסה המקורית משנות השמונים. רובוטריקים כמו פעם.

 

 

המשחק עצמו פשוט וממכר. אתם שולטים בציפור האדומה בתחפושת אופטימוס פריים ומשימתכם היא להציל את פיגי איילנד מהרס. הדמות שלכם מצויידת בתותח לייזר ותפקידכם הוא לירות לכל עבר ולהרוס את מבני החזירים. כמו במשחק המקורי, לא ניתן לשלוט בתנועות הדמות אלא רק בכיוון הירי ובמקרים מסויימים תידרשו לשנות את הדמות למשאית או מכונית תוך כדי לחימה.

 

זו ציפור, זה מטוס, זה רובוטריק זו ציפור, זה מטוס, זה רובוטריק

 

המשחק עצמו מהנה ואינו דורש יותר מדי התעסקות מצד השחקן, אולם השלבים נוטים לחזור על עצמם. בנוסף, למרות שניתן להוריד את המשחק בחינם, תצטרכו לפתוח את הארנק כדי להתקדם בשלבים המתקדמים. מה שאומר שמדובר במשחק במודל הפרימיום הידוע לשמצה, נותנים לכם טעימה בחינם ובהמשך מבקשים מכם מספר שקלים כדי לסיימו.

 

מפוצצים מבני חזירים תוך כדי תנועה מפוצצים מבני חזירים תוך כדי תנועה

 

עבור מי שהרובוטריקים המקוריים משנות השמונים עושים לו את זה, המשחק מכיל כל מיני קריצות לעולם הטכנולוגי של העשור המושמץ ביותר במאה ה-20. למשל השהיית המשחק מדמה עצירה של סרט המוקלט על קלטת וידאו עם פסים מרצדים לרוחב המסך.

 

מי מתגעגע ל-VHS? מי מתגעגע ל-VHS?

 

המשחק זמין כעת להורדה למכשירי אנדרואיד וכנראה שגרסת האייפון תגיע גם היא במהרה. לסיכום, מדובר במשחק חביב שמספק זווית רעננה לחובבי הציפורים, אך הוא אינו מהווה חידוש מרעיש ולמעט חובבי משחקי ארקייד, הוא עלול לשעמם במהרה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x