שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
IT בישראל

פרסום ראשון

זמינגו רוכשת חברה אמריקאית לעיצוב וחוויית משתמש ב-2.5 מיליון דולר

סטודיו העיצוב 9design הממוקם בניו יורק ימותג מחדש על ידי זמינגו תחת השם YellowTale וישמש כסניף האמריקאי של הקבוצה. בין לקוחות הסטודיו ניתן למנות את יורוקום, סטנלי ו-Clear Channel

רפאל קאהאן 15:0806.11.14

זמינגו, הודיעה כי היא רכשה את 9design – סטודיו לעיצוב וחוויית משתמש הממוקם בניו יורק בעסקה משולבת של מניות ומזומן בהיקף של כ-2.5 מיליון דולר. "הסטודיו עוסק בעיצוב המתאים את עצמו לכל מסך, עם התמחות בתחום המובייל", מציינים אסף יוגב ואורי רומנו מייסדיו.

 

זמינגו תמתג מחדש את הסטודיו תחת השם YellowTale וישמש כסניף האמריקאי של הקבוצה. הסטודיו יספק שירותים בתחום העיצוב, שיהוו חלק מפתרון המובייל הכולל שמציעה הקבוצה ללקוחותיה, המשלב עיצוב, פיתוח ושיווק.

 

ציקי נפתלי מנכ"ל זמינגו ציקי נפתלי מנכ"ל זמינגו צילום: ענר גרין

 

מהקבוצה נמסר כי המהלך צפוי לפתוח בפניה את השוק הבינלאומי ויספק לה ערוץ לשחקנים אסטרטגיים בעולם. עם לקוחות 9design נמנים בין השאר: טראקס, יורוקום, סטנלי, חב' המדיה האמריקאית Clear Channel ועוד.

 

ציקי נפתלי, מנכ"ל זמינגו מסר כי: "הקבוצה פועלת נמרצות כדי לממש את חזונה להיות קבוצת מובייל מהמובילות בעולם. לנכס לעצמה יכולות גבוהות בתחום העיצוב וחווית המשתמש, שיפתחו בפניה אפשרויות חדשות בשוק הבינלאומי".

 

קבוצת זמינגו נוסדה בידי ציקי נפתלי. היו"ר צבי פרנק, משמש כשותף פעיל ובעל שליטה. לקוחותיה מגיעים בעיקר מארה"ב ומאירופה, ובהם חברות שמפתחות רכיבי אפליקציות עבור פייסבוק ו-Airbnb, הרשתות החברתיות Vowch ו-Time Flash וחברת המצלמות התרמיות Flir.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x