שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אינטרנט

חדש מרדיט: Redditmade, שירות מימון המונים

האתר, שמורכב ממערכת פורומים ותיקה שממנה צמחו לא מעט מהממים והתוכן הוויראלי באינטרנט, פונה לאפיק רווח חדש. המיזמים יאושרו בידי מנהלי הקהילות באתר והמגייסים יוכלו לתרום יתרות כספים שהשיגו לצדקה

רפאל קאהאן 16:4729.10.14

אתר Reddit, שזכה לאחרונה להערכת שווי של כ-500 מיליון דולר לאחר השלמת סבב גיוס של 50 מיליון דולר, הודיע על השקת מערכת מימון המונים בדומה לקיקסטרטר. המערכת מיועדת לממן פרויקטים של משתמשי האתר ובשלב ראשון, יצריכו הפרויקטים אישור של מנהלי הקהילות.

השירות ייקרא Redditmade וכמיטב המסורת של רדיט גם צפוי לכלול פן חברתי. בניגוד לשירותי מימון אחרים, פרויקטים שיזכו לעבור את הסכום המבוקש, יוכלו לתרום את עודף הכסף לצדקה. התרומה תתבצע רק אם בעל הפרויקט יאשר זאת.

 

פוסט של ביל גייטס ברדיט, שפורסם במסגרת תחרות שנערכה באתר פוסט של ביל גייטס ברדיט, שפורסם במסגרת תחרות שנערכה באתר

 

אתר רדיט נולד כמערכת פורומים והפך עם הזמן לאחד הבולטים ביותר באינטרנט, בהיותו המקום בו התחילו הרבה מאוד ממים ותוכן ויראלי אחר. האתר נקנה נקנה ב-2006 על ידי תאגיד המדיה האמריקאי הוותיק קונדה-נסט, אך פועל כחברה עצמאית מאז 2011. לאתר יש כ-5 מיליארד דפים נצפים ו-115 מיליון גולשים ייחודיים בחודש ואינו מחזיק במודל רווח ברור.

 

נראה ששירות מימון ההמונים החדש יהיה ניסיון להרחבת הפעילות שלו ולבניית מקורות רווח מעבר לפרסום. האתר עלה לאחרונה לכותרות לאחר שבין דפיו הועלו תמונות העירום של שחקניות כג'ניפר לורנס ואחרות, שנגנבו ממכשיריהן בידי האקר אלמוני.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x