$
אפליקציות

אפליקציות שלא תמצאו בחנות של גוגל

נגן מדיה מומלץ ומשובח, אפליקציה שהופכת את הסלולרי לסטרימר, יישום מייל איכותי, גרסת פוקימון בסגנון משחקי הקונסולות של שנות ה-90 והפתעה לחובבי "משחקי הכס": אפליקציות מגניבות שלא התקבלו לגוגל Play

רפאל קאהאן 20:5825.10.14

ישנן לא מעט אפליקציות שגוגל לא קיבלה לפליי, חנות היישומים של אנדרואיד. הסיבות שונות ומגוונות אך לעיתים נובעות מבחירת המפתחים עצמם.

 

התקנה של אפליקציות כאלה דורשת מניפולציה קטנה בהגדרות המכשיר. קחו בחשבון ששינוי ההגדרות חושף אתכם מעט יותר לעולם האפל של האינטרנט, אך זהו צעד הכרחי כדי ליהנות מהאפליקציות שלהלן.

 

ראשית כל חכמה, גשו להגדרות והיכנסו ללשונית אבטחה. תחת "ניהול מכשיר" סמנו את "מקורות לא ידועים". בנוסף מומלץ להוסיף סימון להגדרה "אמת יישומים", מה שיוסיף לכם חלונית אישור לפני ההתקנה.

 

K-9 Mail: אפליקציית המייל הנאמנה ביותר

 

אפליקציה זו אמנם זמינה בחנות פליי בגרסתה הבסיסית, אך הגרסאות המעניינות באמת מופיעות בעמוד הפרויקט במאגר גיטהאב (Github).

 

מייל בהתאמה אישית מייל בהתאמה אישית

 

זו אפליקציית מייל מצוינת שמבוססת על קוד פתוח ותומכת בכל סוג של שרת דואר שקיים. כך שאם אתם מפתחים בעצמכם, אתם יכולים להוסיף לה את הפיצ'רים עליהם תמיד חלמתם.

 

XBMC: המדיה סנטר שאהב אותי

 

אם יש לכם מכשיר אנדרואיד שתומך בחיבור ישיר לטלוויזיה דרך חיבור HDMI או פרוטוקול אלחוטי כגון DLNA ודומיו, אתם כבר לא צריכים סטרימר. כל מה שאתם נדרשים לעשות זה להתקין את הגרסה האנדרואידית של תוכנת המדיה סנטר XBMC ולהתחיל להזרים את התכנים שלכם. הגרסה האחרונה כבר ממש יציבה ותומכת בכל הפורמטים, כולל כתוביות. מומלץ ביותר.

 

להפוך את הטלפון לסטרימר להפוך את הטלפון לסטרימר

 

Westeros Map: היכן הולכים מכאן אדוני הלורד?

 

אם אתם חובבי סדרת "משחקי הכס" המצוינת ויש לכם מכשיר אנדרואיד, אתם יכולים להוריד את האפליקציה הבאה שתספק לכם מפה אינטראקטיבית של ווסטרוז. מדינת שבע הממלכות. זו גרסה מודרנית למפות הארץ התיכונה שנכללו במהדורות ישנות של ספרי טרילוגיית שר הטבעות. כל דור והפנטזיה שלו.

 

לחובבי הפנטזיה לחובבי הפנטזיה

 

Pokemon Tower Defense: הגנו על פיקאצ'ו!

 

זוכרים את פוקימון? אז הנה משחק ממכר שמבוסס על הדמויות החמודות מסדרת האנימה הידועה. המשחק עצמו הוא יותר משחק תפקידים שמאחוריו יש קהילה גדולה של מפתחים, שחקנים ומעריצים.

 

חייבים לתפוס את כולם חייבים לתפוס את כולם

 

מטרת המשחק היא לאסוף שמונה Gym Badges תוך כדי שאתם עוזרים לחבריכם להגן על הממתק הנדיר (Rare Candy). המשחק נאמן למקורותיו מקונסולות נינטנדו העתיקות ומצויד בגרפיקה תואמת.

  

Apollo music player: ללכת בלי ולהרגיש עם

 

משתמשים רבים חוששים לפרוץ את מכשיר האנדרואיד שברשותם. מדובר בפעולה שהיא קצת מסובכת ועם מרווח טעות לא מבוטל. אולם לכל אלה שמעונינים להרגיש מה הם מפסידים כשהם לא מתקינים את רום סיאנוג'ן הנהדר, אנו מציעים לנסות את נגן המדיה המשובח שלו.

 

קחו בחשבון שיש להתקין לפני כן את האפליקציה הזו שתאפשר לכם להריץ את הנגן גם על מכשיר לא פרוץ.

 

אם לא את סיאנוג'ן, לפחות את הנגן שלו אם לא את סיאנוג'ן, לפחות את הנגן שלו

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x