$
מכשירים ומדריכים

גוגל לאייפוניסטים: כך תעברו מאייפון לאנדרואיד

החברה פרסמה מדריך שפונה למאוכזבי iOS ומסביר להם כיצד להעביר בפשטות את אנשי הקשר והמייל שלהם אל מכשירי אנדרואיד. זאת, לקראת השקת מכשיר הנקסוס 6 ושדרוג סמארטפוני אנדרואיד אחרים לגרסה החדשה של מערכת ההפעלה

נמרוד צוק 15:4022.10.14

האייפון 6 הוא אולי הדגם הפופולרי ביותר שאפל הוציאה מעולם, על פי נתוני המכירות עד כה, אבל בגוגל חושבים שזו דווקא הזדמנות מוצלחת לחטוף כמה מאוכזבי iOS. החברה פרסמה מדריך שמסביר איך עושים זאת בקלות, לקראת פתיחת ההזמנה המוקדמת של מכשיר הנקסוס 6 בסוף החודש.

בניגוד למכשירי הנקסוס 5 והנקסוס 4, שפיתו את הקונים עם תגי מחיר אטרקטיביים מאוד, הסמארטפון החדש ידרוש מגוגל מאמצי שיווק ומכירה גדולים, משום שמחירו עומד על 649 דולר - זהה למחירו של האייפון 6 הבסיסי (16 גיגה-בייט) בארה"ב ודומה למכשירי דגל אחרים בעולם האנדרואיד.

 

מכשיר הנקסוס 6 (משמאל) ולצידו קודמו, הנקסוס 5 מכשיר הנקסוס 6 (משמאל) ולצידו קודמו, הנקסוס 5

 

המדריך מסביר איך מעבירים את התמונות, המוזיקה ואנשי הקשר ממכשירי האייפון או האייפד למכשירי אנדרואיד, איך מגדירים את חשבון הג'ימייל וממשיכים להשתמש לצדו במייל של iCould. המדריך הוא מענה למדריך דומה שאפל פרסמה באתר התמיכה הטכנית שלה עם השקת דגמי האייפון החדשים לפני כחודש.

 

מכשירי הנקסוס החדשים נחשפו בשבוע שעבר והם כוללים את הנקסוס 6 - פאבלט עם מסך 5.96 אינץ' שמיוצר על ידי מוטורולה ומתחרה באייפון 6 פלוס, את הטאבלט נקסוס 9 שמיוצר על ידי HTC וסטרימר בשם נקסוס פלייר. הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה, אנדרואיד 5.0 לוליפופ, תכלול חידושים כגון עיצוב חדש, ביצועים טובים יותר, שיפורים בממשק המשתמש ותמיכה ברכיבי חומרה חדשים תגיע גם לדגמי נקסוס הקודמים (מנקסוס 4 והלאה) במהלך השבועות הקרובים. לאחר מכן, תגיע גם למכשירי יצרניות נוספות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x