$
הייטק והון סיכון

רן הר נבו, נשיא חטיבת הווידאו של AOL, פורש מהחברה שנה לאחר מינויו

הוא היה אחד מהישראלים הבכירים ביותר בענף הוידאו המקוון. במהלך השנה האחרונה הוא יצא במסע של הפקת למעלה מחמישים תוכניות מקור ואפשר ל-AOL להפוך לאחת השחקניות הגדולות בעולם בתחום הוידאו

מאיר אורבך 16:0607.10.14

רן הר נבו, נשיא חטיבת הוידאו של AOL הבינלאומית, פורש מהחברה - רק שנה לאחר שהתמנה לתפקידו. הוא הצטרף במקור לחברה ב-2010, בעקבת מכירת חברת הוידאו הישראלית 5min. את הר נבו יחליף דרמוט מקורמק, עד לאחרונה ראש חטיבת התוכן והמדיה של קבוצת וייאקום.

הר נבו הקים את 5min יחד עם חנן לשובר וטל סימנטוב, אשר גם הם נטמעו בפעילות החברה ומאז 2010 מובילים את תחום הוידאו המקוון ב-AOL. לפני כשנה הודיעה AOL על החלטתה להפוך את תחום הוידאו לחטיבה גלובלית, במסגרתה מונה הר נבו לנשיא חטיבת הוידאו העולמית והתווה את האסטרטגיה של החטיבה והטמעתה בנציגויות החברה ברחבי העולם.

רן הר נבו רן הר נבו

 

תחת ניהולו, החטיבה הגלובלית יצאה בהפקה של יותר מחמישים תוכניות מקור, השיקה את המותג AOL On והתוותה תוכנית סינדיקציה חדשה. הר נבו יסיים את תפקידו בימים הקרובים, אבל ימשיך לשתף פעולה עם טל סימנטוב בחודשים הקרובים כמפיק של הסדרה "מחוברים" בגרסתה האמריקאית. הפקת הסדרה היא הסנונית הראשונה של AOL בתחום הפקת סדרות ארוכות - בדומה לאמזון ונטפליקס, שכבר נכנסו לתחום לפני שנים.

   

בהודעה הרשמית, הר נבו מסר: "אלו היו 8 שנים מדהימות שבהן הייתי שותף לבנייתו של ענף הוידאו המקוון האמריקאי". הוא הוסיף כי הוא מעוניין לחזור לתחום היזמות. "אני גאה במיוחד על כך שהקמנו בישראל מרכזי פיתוח המעסיקים כיום כ- 100 איש, ושותף למה שנחשב כיום מנוע צמיחה בחברה".

 

טים ארמסטרונג, מנכ"ל AOL , הוסיף: "לרן הר נבו וצוותו תרומה משמעותית בהפיכתה של AOL לאחת משלושת שחקניות הוידאו המובילות".

 

לשובר, שותפו של הר נבו להקמת החברה, הוא כיום מנכ"ל AOL ישראל - שמורכבת משש חברות ישראליות שנרכשו על ידי AOL לאורך השנים. "AOL בחרה להקים לאחרונה בישראל תכנית ליווי לסטארטאפים. יש לחברה תרומה משמעותית לנוף היזמות הישראלי . מרכזי הפיתוח בישראל אחראי כיום על פיתוח המוצרים החדשניים ביותר. אנו רק נמשיך להגדיל את פעילותנו בשנים הקרובות, גם תחת הנהגתו של מקורמק".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x