$
אינטרנט

להחכים, להחלים ולחסוך: האתרים הכי שימושיים ברשת

"כלכליסט" מציג את אוספי האתרים הטובים שהועלו בשנה האחרונה - ויכולים לחסוך לכם כסף בקלות, לעזור לכם ללמוד נושאים חדשים ולחדד את הזיכרון ותפקוד המוח, לשפר את התזונה והבריאות ולהיחשף לדעות לא שגרתיות

ניצן סדן 10:5103.10.14

יום כיפור הוא יום של שקט, קודש והתבוננות פנימית עבור שומרי המסורת - אך גם חג התוכן הגדול עבור הציבור החילוני. אמנם בטלוויזיה אין כלום, אבל אף אחד לא יכול לעצור את האינטרנט; גולשים רבים מנצלים את החג לביקור בשלל אתרים חדשים, בחיפוש סרטים וסדרות להורדה או במשחקים.

 

אם אינכם שומרי מסורת, אנו ב"כלכליסט" מציעים לנצל את היום לגלישה באתרים שיתרמו לכם בצורה קצת יותר משמעותית.

 

לפניכם אוספי האתרים הטובים ביותר שבנינו, שמחולקים לפי נושאים. בכל אחד מהם תמצאו ערך מסוג אחר: הרחבת דעת, חיסכון, שיפור הבריאות ואפילו תכנים בעלי אופי מקומם - עבור מי שפשוט חייב להתווכח באינטרנט לפחות פעם ביום, או מוכן להיחשף לעמדות ודעות לא שגרתיות.

 

1. אתרים שיעשו אתכם חכמים יותר בקלות

 

הגיע הזמן שתלמדו שפה שניה, או אולי היסטוריה ופיזיקה מהמרצים של MIT, שתתחילו לקרוא מהר יותר ושתגלו איך מהנדסים מבשלים. באוסף זה תמצאו 20 אתרים שיעשירו אתכם בחינם.

 

  

אולי לא תגיעו לרמה שלו, אבל תמיד אפשר להשתפר אולי לא תגיעו לרמה שלו, אבל תמיד אפשר להשתפר

 

2. אתרים שיחסכו לכם כסף ללא מאמץ

 

20 האתרים שלפניכם יעזרו לכם לאכול ארוחות גורמה בזול, לקבל ייעוץ משפטי בחינם - ואפילו לקבל בחינם מוצרים לתינוקות ולתלמידים; ברחבי הרשת הישראלית ניתן למצוא לא מעט אתרים שמציגים שירותים שיחסכו לכם כסף, בעיקר על ידי מודלים שיתופיים שונים.

 

 

לחסוך ברשת? קלי קלות לחסוך ברשת? קלי קלות צילום: שאטרסטוק

 

3. אתרים שיעשו אתכם בריאים

 

למצוא תרופת סבתא לכל מחלה, לקבל ייעוץ רפואי בחינם, לזהות תרופות בחו"ל וללמוד איך לאכול בריא ואיך להיפטר מהרגלים מסוכנים: באינטרנט יש שלל אתרים שיעזרו לכם להגיע עד 120 ויותר - והנה ה-10 המומלצים ביותר.

 

 

מרגישים רע? יש פיתרון ברשת מרגישים רע? יש פיתרון ברשת צילום: shutterstock

 

4. האתרים שהכי יעצבנו אתכם ברשת

 

אתר שטוען שישראל היא בזבוז כסף עבור ארה"ב, מפלגה נאצית מודרנית בלב הדמוקרטיה, בלוג שלועג לציורים של ילדים, אתר שתוהה למה פדופיליה אינה חוקית, בלוג שמזהיר מפני צמחונים ואחד שטוען שאתם חייבים להיפטר מהחתול שלכם; פלורליזם מקוון למתקדמים.

 

 

זהירות על המסך! זהירות על המסך!

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x