$
ועידת מובייל 2015
ועידת מובייל 2015

ליאור רון: "אנשים מבזבזים שבוע בשנה רק על פתיחת הסמארטפון שלהם"

רון, סמנכ״ל בכיר ומנהל מחלקת מוצר במוטורולה מוביליטי בוועידת המובייל: "בתוך 5 שנים יהיו בעולם לא פחות מ-10 מיליארד מכשירים מחוברים, שיאפשרו לאנשים לנטר בזמן אמת את המצב הגופני והנפשי, יחסכו מהם נהיגה ברכב ואף את הצורך לנווט את הרכב - מכיוון שזה יהיה מסונכרן עם היומן של בעליו וידע לאן הם צריכים להגיע ומתי"

רן אברמסון 11:3001.10.14

״הטלפונים היום עודם מסורבלים. אנשים מבזבזים במצטבר שבוע בשנה רק על הביורוקרטיה של הפעלת הטלפונים: שליפתם מהכיסים, הקשת סיסמאות וכדומה״, כך לדברי ליאור רון, סמנכ״ל בכיר ומנהל מחלקת מוצר במוטורולה מוביליטי. רון, הישראלי הבכיר ביותר בתעשיית המובייל העולמית, אמר את הדברים בוועידת מובייל 2015 של כלכליסט.

 


 

מנגד, רון אמר שהתהליכים שעוברים היום על הענף עתידים לשנות את פני הדברים. ״התשתיות כבר קיימות והעלות נמוכה, אנחנו הולכים ועוברים לעולם שבו לא רק הטלפון שלנו יהיה מחובר אלא כל המכשירים סביבנו״. רון הסביר ש"המרחק בין האידיאל שבו אנחנו רק מחוברים לעולם לבין הוצאה לפועל של מה שאנחנו רוצים הולך ומתקצר". כיום, אמר רון, "יש הרבה חיכוך בינינו לבין הגשמת הרצונות שלנו".

 

לדברי רון, ישנם שלושה בסיסים לתהליך הממשק בין המשתמשים לבין העולם ל״שקוף״.

 

ליאור רון ליאור רון צילום: נמרוד גליקמן

 

רון תיאר עולם מחובר, שיספק את המידע הנכון בזמן הנכון. להערכתו, בתוך 5 שנים יהיו בעולם לא פחות מ-10מיליארד מכשירים מחוברים, שיאפשרו לאנשים לנטר בזמן אמת את מצב הגופני והנפשי, יחסכו מהם נהיגה ברכב ואף את הצורך לנווט את הרכב - מכיוון שזה יהיה מסונכרן עם היומן של בעליו וידע לאן הם צריכים להגיע ומתי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x