$
חדשות טכנולוגיה

איזה גאדג'ט נלבש מחר? החידושים האחרונים במחשוב הלביש בוועידת המובייל 2015

איך ייראו המשקפיים שפותחו על ידי לומוס הישראלית ויתחרו בגוגל גלאס? שאלות אלה ואחרות יידונו במסגרת פאנל הדור הבא במובייל בוועידת המובייל 2015 של כלכליסט, שתתקיים ביום רביעי

כתב כלכליסט 08:2828.09.14

מה הם החידושים האחרונים החמים בתחום המחשוב הלביש? איזה גאדג'ט נלבש מחר? איך ייראו המשקפיים שפותחו על ידי חברת לומוס הישראלית שיתחרו בגוגל גלאס? שאלות אלה יידונו במסגרת פאנל הדור הבא במובייל בוועידת המובייל 2015 של כלכליסט, שתתקיים ביום רביעי.

 

להרשמה לוועידה לחצו כאן

 

המשקפיים של לומוס הישראלית המשקפיים של לומוס הישראלית צילום: עומר כביר

 

בפאנל ישתתפו אמיל אלון, מנכ"ל Pebbles, שפיתחה שיטה חדשה לשלוט במחשב האישי באמצעות תנועת האצבעות, אלון למלכנר, מנכ"ל WakingApp שפיתחה מערכת הפעלה ישראלית של משקפיים חכמים, יעקב אמיתי, מייסד lumus – מפתחת משקפיים חכמות ישראליות, הנחשבות למתחרה הגדולה של גוגל גלאס, רמי פרהם, מייסד ומנכ"ל MUV חברה שפיתחה ממשק לסריקה דיגיטלית של הסביבה התלת ממדית, רונן סופר, מנהל קבוצת מחשוב לביש ו-IOT באינטל ישראל ואוהד קוג'מן, מנהל ענף תקשורת במכון היצוא.

 

ועידת Mobile 2015 נערכת השנה ב-1 באוקטובר בשיתוף בנק לאומי ומכון היצוא הישראלי. שר התקשורת גלעד ארדן יפתח את הוועידה בתחזית לעתיד שוק התקשורת. בין האורחים מחו"ל שיגיעו במיוחד לוועידה יהיו בכירים בטוויטר, בענקית הסלולר HTC ובמוטורולה מוביליטי, שאותה ייצג הישראלי לשעבר ליאור רון, המכהן בה כסמנכ"ל בכיר ומנהל מחלקת מוצרים.

 

לצד זאת, בפאנל הפתיחה יתארחו מפתחי האפליקציות הישראליות המצליחות לצד טכנולוגיות מובילות בעולם המובייל המקומי. בפאנל ישתתפו בין היתר האפליקציה המדוברת של גט טקסי הישראלית שמגייסת בימים אלו כ-150 מיליון דולר כדי להסתער על ניו יורק ולהאבק על מקומה שם מול אובר ואחרות. לצד גט טקסי ישתתפו בפאנל חברת טאבולה הישראלית אשר תציג את טכנולוגית הגילוי שלה לעולם המובייל, קוויקסי עם מנוע חיפוש באפליקציות במובייל, סקייקיור עם מערכת ההגנה למכשירים ניידים ומעוז שכט מנכ"ל ג'ינג'ר שיציג את המקלדת המצליחה של החברה למכשירים ניידיים.

 

בוועידה ידברו לראשונה גם נציגי אפליקציית צ'ק הישראלית שנמכרה ב־360 מיליון דולר לענקית הפיננסית האמריקאית אינטואיט. זוהי הרכישה השנייה בגודלה של אפליקציה ישראלית לאחר עסקת ווייז.

 

לפאנל השקעות יגיעו נציגי הקרנות המצליחות בישראל ביניהן פיטנגו שהיתה בין המשקיעות הבולטות של צ'ק, סקויה שמשקיעה בחברות מובייל רבות בישראל ובעולם והיתה המשקיעה הגדולה של ווטסאפ. כמו כן תשתתף בפאנל קרן לייטספיד המשקיעה הגדולה של סנאפצ'אט.

 

במושב שיעסוק בנושא השיווק במובייל תשתתף עדי סופר-תאני, מנכ"לית פייסבוק לשוק הישראלי, ובפאנל בנושא יתארחו תומר בר־זאב מאיירון סורס הישראלית, שגייסה לאחרונה 80 מיליון דולר, זוהר לבקוביץ מייסד אמובי שנמכרה לסינגטל, קרוסריידר שעומדת בפני הנפקה בלונדון וכן לילך בר דוד מלאומי קארד.

 

ההכרזה של אפל על אפל פיי - מערכת התשלומים החדשה של אפל - הפכה את הפאנל העוסק בתשלומים במובייל לחם מכולם. לצידו של רון גורה מ־ebay ישתתפו גם פרונטולי וזוז שגייסה לאחרונה 12 מיליון דולר, וכן עודד סלומי מנכ"ל ויזה אירופה בישראל ורו"ח ישי ורטהיימר מ-KPMG.

 

בוועידה יתקיים גם שלב הגמר ולאחריו ההכרזה על הזוכה בתחרות הסטארט־אפ הגדולה של כלכליסט.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x