$
מכשירים ומדריכים

האייפון 6 יגיע לישראל ב-23 באוקטובר

סמארטפוני אפל החדשים צפויים להגיע לישראל בחודש הבא, במחיר של החל מ-3,500 שקל. חנויות עצמאיות מאפשרות לקנות את המכשירים במכירה מוקדמת כבר היום - אך במחיר פרימיום: החל מ-4,799 שקל

עומר כביר 11:3017.09.14
לא צריך להמתין הרבה: לדברי מקורות בתעשיית הסלולר דגמי האייפון החדשים יתחילו להימכר בישראל באופן רשמי ב-23 באוקטובר. עם זאת, יבואנים עצמאיים צפויים להיות זריזים בהרבה ולשווק את המכשירים כבר ביום א' הקרוב.

דגמי האייפון החדשים, האייפון 6 עם מסך 4.7 אינץ' והאייפון 6 פלוס עם מסך 5.5 אינץ', יגיעו לחנויות בארה"ב ובעוד כמה מדינות נבחרות כבר ביום ו' הקרוב. אזרחי ישראל נאלצו בעבר להמתין כחודשיים לרגע שבו יחל השיווק הרשמי של המכשיר בישראל. השנה, בדומה לשנה שעברה, נמצאת ישראל בגל השקה מוקדם יחסית והשיווק הרשמי של המכשירים יתחיל כבר בשבוע שאחרי שמחת תורה.

 

מכשיר האייפון 6 פלוס מכשיר האייפון 6 פלוס צילום: apple.com

 

לדברי גורמים בתעשיית הסלולר המקומית, התמחור של המכשירים עוד לא נקבע, שכן טרם התקבלו הנתונים הרלוונטים מאפל העולמית, ואולם רמות המחיר צפויות להיות דומות לאלו של דגמי האייפון הקיימים. לפי הערכות, אייפון 6, שמחירו בארה"ב זהה למחיר שבו נמכר האייפון 5S עם השקתו, יעלה בארץ בין 3,500 ל-3,600 שקל לדגם עם נפח של 16 גיגה-בייט. האייפון 6 פלוס, שמחירו בארה"ב גבוה ב-100 דולר ממחיר האייפון 6, יימכר בשיווק הרשמי תמורת כ-4,200 שקל לדגם בנפח 16 גיגה-בייט.

 

מי שלא רוצה להמתין עוד חודש ושבוע יוכל לשים את ידו על אייפון חדש כבר ביום ראשון הקרוב, בסיועם של משווקים עצמאיים זריזים שיביאו משלוח של מכשירים מארה"ב. עם זאת, תמורת הזכות לקצר את ההמתנה צפויים לקוחות אלו לשלם פרימיום: חנות iStore העצמאית מבקשת 4,799 שקל לדגם הזול ביותר של אייפון 6, ו-5,299 שקל לדגם הזול ביותר של אייפון 6 פלוס.

 

באפל דיווחו בסוף השבוע על גל ביקושים עצום לדגמי האייפון החדשים, עם מכירות שיא של 4 מיליון יחידות ב-24 השעות הראשונות לפתיחת המכירה המוקדמת. ישראל, כך נראה, לא צפויה להיות שונה. באייסטור מדווחים שנמכרו כבר מאות יחידות של דגמי האייפון החדשים ושניכר כי הביקוש למכשירים השנה גבוהה במיוחד לעומת שנים קודמות, במיוחד בכל הנוגע לאייפון 6 פלוס.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x