שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
Play

PLAY

אמאל'ה, תינוק!

טאמבלר שהופך תינוקות ליצורים מפחידים ומטרידים למראה, דברים שנסיכי דיסני יכולים לעשות אבל לכם לא כדאי לנסות, הקטלוג של איקאה מנצח את האייפד וגליצ'ים במערכות הפעלה הופכים ליצירות אמנות

נמרוד צוק 19:3709.09.14
1. תאכל אבק, צ'אקי

 

תינוקות הם לרוב יצורים חמודים למדי, אבל הם יכולים להיות גם די מפחידים - כמו שיודע כל מי שזוכר את סצנת התינוק המת על התקרה ב"טריינספוטינג". הטאמבלר osrwa לוקח את זה למקום קריפי במיוחד.

 

לא בדיוק התינוק הכי חמוד שראיתם לא בדיוק התינוק הכי חמוד שראיתם

 

2. נסיכי דיסני שפחות הצליחו

 

מה בחורות בנות המאה ה-21 היו חושבות על נסיך שעורך מסיבה כדי למצוא בחורה לוהטת ועשירה שאביו יאהב ולהציע לה להתחתן בו במקום? או על קריפ שמנשק בחורה ישנה כדי להעיר אותה? או על בחור שמתעלם ממנה כדי לפצוח בסשן מעיק של שירה וריקודים? באזפיד מצאו את התשובה והפכו אותה לסרטון מבריק.

 

 

3. רק עוד דבר אחד

 

לקטלוג החדש של איקאה יש המון יתרונות על פני אייפד: הוא לא זקוק לטעינה או לכבלים, הדפדוף בתכנים לא דורש המתנה לטעינה ואיכות התצוגה שלו עילאית. זה כי הוא מגיע בפורמט של ספר מודפס על דפים. איקאה סינגפור הפכו את זה לפרסומת גאונית.

 

 

4. האחרון שעוזב שיכבה את האור

 

במסגרת הפולמוס הציבורי המתעצם בסוגיית "לעזוב את הארץ או לא", הוציאה להקת "שממל" שיר חדש בשם "ברלין" שמלווה בקליפ המורכב ברובו מקטעי וידאו של ישראלים לשעבר שהיגרו למדינות אחרות ומציגים למצלמה שלטים שמפרטים לאן הם עזבו, כשהם רוקדים בשמחה גלויה לעין על רקע רחובות פריז, ברלין, ניו יורק ושאר  יעדי הגירה מבוקשים. לא חייבים להסכים עם המסר כדי להודות שזה יצא חמוד מאוד.

 

 

5. ללא כותרת, פיקסלים על מסך המוות הכחול

 

"גליץ' ארט" הוא זרם של אמנות דיגיטלית שלוקח את רגעי הכשל של הטכנולוגיה ומשתמש בהם כחומר גלם ליצירות אמנות, שלרוב גם מנסות להגיד משהו על האינטראקציה שלנו עם העולם הטכנולוגי. שיקגו היא אחד המרכזים החשובים של הסצנה, ובאתר 0p3nr3p0 אפשר למצוא מאגר משובח שמכיל כמה מהעבודות המעניינות שיצאו ממנה.

 

גליץ' סוליטייר גליץ' סוליטייר

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x