$
אפליקציות

Passible: טבעת מקוונת ששולטת בכל הסיסמאות שלכם

סטארט-אפ ישראלי חדש פיתח "מחסן סיסמאות" אשר מציג לכם כל סיסמה לכל חשבון שלכם למשך חצי דקה, כדי שלעולם לא תשכחו אותה. לאחר מכן, המחסן ננעל כדי למנוע חדירה של גורמים לא מורשים למיניהם

אסף גלעד 13:4416.08.14
המציאות המודרנית דורשת מאיתנו סיסמה לכל שירות חדש: לא רק לחשבון הבנק והאשראי, אלא גם למייל, לשירות האחסון שלנו, לחנות האפליקציות, או לחשבון הסטרימינג וזאת עוד לפני שלוקחים בחשבון את כל הסיסמאות שקשורות למקום העבודה.
תמיד פינטזנו על "טבעת אחת שתשלוט בכל הסיסמאות", והנה הופיעה Passible - אפליקציה ישראלית חדשה (הזמינה כעת ל- iOS בלבד) תאגור לכם את כל הסיסמאות ששולטות בחייכם. לאחר שתיכנסו אליה, תקבלו 30 שניות של גישה לכל סיסמה שהזנתם. לאחר מכן, היא היא תינעל כדי למנוע הצצה של גורמים לא מורשים.

 


 

הטלפון שלכם נגנב? תוכלו לנתק את חשבון ה- iCloud שלכם, שעל גבו פועלת האפליקציה - והגנב הנבל לא יוכל לגשת לבנק הסיסמאות שלכם.

 

Passible אינה האפליקציה הראשונה הראשונה שמנסה לפתור את בעיית שכחת הסיסמאות באפליקציה אחת. קדמו לה Keeper Password, OnePassword וכמובן, LastPass שגם נפרצה. Passible, שונה מהן בממשק אלגנטי מבית היוצר של Clear Sky Apps, סטודיו לאפליקציות המנוהל על ידי בני שביב, חברה שמאחוריה אפליקציות בתשלום פופולריות כמו 5k Runner ו-Sleep Pilow. החברה נחשבת לרווחית, ורווחיה אפשרו את בניית האפליקציה והפצתה ללא משקיע חיצוני.

 

וחשוב מאוד: אל תתבלבלו עם MyPermisson, גם היא חברה ישראלית. זו מנהלת את ההרשאות שלכם לאפליקציות שונות. הרשאות שיסייעו לכם לנהל את פומביות המידע שאתם מייצרים או חולקים בכל אפליקציה בפייסבוק או בטוויטר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x