$
חדשות טכנולוגיה

שבוע טכנולוגי

כך תוכלו להפסיק לפחד שיפרצו לכם לפייסבוק

מדריך פשוט שיסייע בהתמודדות עם הזינוק בניסיונות הפריצה לחשבונות של ישראלים, 10 הדברים שאנחנו יודעים על האייפון 6, סיפורו של החייל שגייס ברשת כסף עבור היחידה שלו והמצאות טכנולוגיות שיחליפו את סיסמת הגישה

שירות כלכליסט 10:3408.08.14
המלחמה בהאקרים מתחילה בשינוי קטן בהגדרות הגלישה

 

הלחימה ברצועת עזה העלתה את כמות הפריצות לפייסבוק ואת השחתת החשבונות של המשתמשים. כלכליסט מציג את הטיפים שיקשו על ההאקרים לפרוץ לחשבון הפרטי שלכם, וגם כמה כללי יסוד שימנעו השתלטות על שירותי רשת אחרים.

 

 

חשבון פייסבוק שנפרץ על ידי האקרים פרו-פלסטיניים חשבון פייסבוק שנפרץ על ידי האקרים פרו-פלסטיניים

 

10 דברים שאנחנו יודעים על האייפון 6

 

תמונת הדמייה של האייפון 6 תמונת הדמייה של האייפון 6

שני דגמים בעלי מסכים גדולים במיוחד, מסך עשוי ספיר שמונע שריטות ולוגו שיתריע בעת קבלת הודעות: האייפון הבא יציג את השינוי הגדול ביותר שעבר הסמארטפון מאז השקתו. לפניכם כל מה שידוע על הטלפון, שייחשף ב-9 בספטמבר.

 

 

חייל צה"ל גייס 22 אלף דולר ליחידה שלו במימון המונים

 

צבי ויזל, המשרת בנח"ל החרדי, פתח קמפיין גיוס כספים לצורך רכישת ציוד לפעילות היחידה שלו. עם זאת, אף שהקמפיין הצליח לעבור את יעד הגיוס שלו, הוא מנוגד לפקודות צה"ל ולכן הכספים צפויים לשוב לתורמים. צה"ל: "המקרה נבדק".

 

 

One של OnePlus: הסלולרי שטורף מכשירי דגל

 

מכשיר ה-One של +1 מכשיר ה-One של +1 צילום: ניצן סדן

חברת +1 הסינית מוכיחה שניתן לבנות סמארטפון מעולה ורב עוצמה, בעל איכות הרכבה מצוינת, חווית שימוש משובחת ויתרונות נוספים גם בלי לגבות 3,000-4,000 שקל מהצרכן. עם מחיר זול משמעותית, יש לענקיות המובייל סיבה טובה לפחד.

 

 

לך תזדהה: הפיתוחים שיחליפו את הסיסמאות בכניסה לאתרים

 

בקרוב לא תצטרכו לזכור עשרות סיסמאות כדי להתחבר לפייסבוק, לג'ימייל ולכל שירות אחר. חברות ההייטק מחפשות דרכים יצירתיות לפצח את אתגר זיהוי המשתמשים - בדמות צבע אהוב, נעליים שמזהות את הלובש ואפילו גלולות חכמות.

 

 

הווירוס שפגע בכור האיראני ניגן שירי AC/DC מכל המחשבים

 

גילוי חדש על פרשת סטוקסנט נחשף בכנס ההאקרים בלאק האט: לדברי מדען גרעין איראני, אחת מתופעות תקיפת הווירוס המסתורי הייתה ניגון שירי AC/DC בקולי קולות מכל המחשבים בכור.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x