$
אפליקציות

פייסבוק מפרידה סופית את הצ'ט מהאפליקציה שלה

הרשת החברתית הפיצה לגולשים הודעות שמפצירות בהם לעבור לשימוש בפייסבוק מסנג'ר, אפליקציית הצ'ט הייעודית שלה. "אנו יודעים שיקח לכם קצת זמן להתרגל לשימוש בשתי אפליקציות שונות", כתבה הנהלת החברה

הראל עילם 13:3429.07.14

פייסבוק תמחק את תכונת הצ'ט מהאפליקציה שלה בקרוב - ככל הנראה שכבר בעדכון התוכנה הבא. זאת, במטרה לאלץ משתמשים לעבור לאפליקציית פייסבוק מסנג'ר, יישום הצ'ט הייעודי שלה.

בימים האחרונים החלה החברה לשלוח לגולשים בארץ ובעולם הודעות בדבר השינוי הקרב. "אנו יודעים שיקח לכם קצת זמן להתרגל לשימוש בשתי אפליקציות שונות", נכתב בהודעה.

 

ההודעה ששלחה פייסבוק למשתמשים ההודעה ששלחה פייסבוק למשתמשים

 

לטענת פייסבוק, המהלך ישפר את השירות ואיכות הצ'ט ושקצב שליחת וקבלת ההודעות יעלה ב-20%. הוא מסר כי החברה תתחיל להתריע על השינוי בפני משתמשים בקרוב, לפני שהיא תבצע את הניתוק הסופי. לפייסבוק מסנג'ר יש כיום כ-200 מיליון משתמשי מובייל.

 

פייסבוק הפעילה בחודשים האחרונים לחץ על משתמשים שנהגו להתכתב רק באפליקציית פייסבוק הראשית. בין השאר, מנעה מהם החברה שליחת אמוטיקונים מסוימים, פרסמה את יישום המסנג'ר על גבי ממשק האפליקציה הראשית ועוד. ככל הנראה שהמהלך נועד לשפר את שיעורי השימוש במסנג'ר - אפליקציה שלא מאפשרת לנטרל את ההתראות באופן קבוע, מה שמציג זמן שימוש ממושך במיוחד בפייסבוק ומעלה את ערכן של פרסומות ברשת החברתית.  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x