$
אפליקציות

סמארטפון יקר, הדפס לי תמונה

אפליקציות לצילום ועיבוד תמונה כולם מכירים, אך ניתן גם להדפיס את התמונות שצילמתם באינסטגרם ובאייפון על גבי קנבס מרהיב, להציגן באלבום או אפילו להפוך אותן למדבקות וסיכות

רפאל קאהאן 17:3207.06.14

עם השנים אנחנו נוטים לצלם מאות ואף אלפי תמונות בסמארטפון, אך התמונות הללו נשארות קבורות במכשיר ואת אלו שאנחנו באמת אוהבים לפעמים קשה למצוא. זאת הסיבה לכך שתמונות מודפסות עדיין לא חלפו מן העולם.

כל הקונספט של הדפסת תמונות השתנה עם הזמן - למשל חסל סדר הורדת התמונות לדיסק און קי בשביל להביא את הקבצים לחנות הצילום או הדפסה ישירות למדפסת הביתית בעלות מטורפת. מצאנו לכם מספר אפליקציות שייאפשרו לכם לשלוח את התמונות להדפסה ישירות מהסמארטפון או מהטאבלט ולקבל אותן ישירות הביתה.

 

פיקטורה: להזמין במכשיר, לקבל בדואר

 

שירות חדש יחסית שממותג בצורה פשוטה ונעימה. הכל פשוט, מזמינים, משלמים ומקבלים ישירות לדואר בעזרת אפליקציה. החלק הפחות טוב - מחיר התחלתי לתמונה 10 על 15 עומד על כ-2.5 שקל, זאת כאשר מחיר להדפסת תמונות בחנות עולה במקרה הרע 0.80 אגורות לתמונה. אבל כנראה שעל נוחות משלמים. ניתן גם להדפיס תמונות מהאינסטגרם בפורמט מרובע.

 

פיקטורה פיקטורה

 

זמינות: לאייפון ולאנדרואיד

 

Lupa: קנבס מהנייד ומיד

 

אפליקציה זו מאפשרת להדפיס את התמונות שלכם על קנבס שניתן לתלות על הקיר. השירות עובד ללא אפליקציה, דרך אתר.

 

Lupa.co.il Lupa.co.il

 

לאתר החברה

 

PrintIt: להדפיס גם על חולצה ומגנט

 

אפליקציה זו תאפשר לכם לשלוח את התמונות האהובות עליכם להדפסה ברוב הפורמטים האפשריים. ניתן לבחור תמונות משלל אתרי מדיה חברתית כגון פייסבוק, פליקר או אינסטגרם. את התמונות ניתן לקבל על חולצה, קנבס, מגנטים ואלבומי תמונות. השירות חביב ויעיל.

 

PrintIt PrintIt

 

זמינות: אייפון

 

Blurb: להדפיס אלבומי תמונות ולמכור באמזון

 

אם אתם קצת מוכשרים ואתם רוצים לנסות למכור את הצילומים שלכם. אפליקציה זו היא בשבילכם - מדובר בשירות שיתאים גם למקצוענים ושמאפשר לא רק לשלוח את הצילומים ולקבל אלבום תמונה, אלא גם למכור אותו באמזון. השירות אמנם אמריקאי, אך מבדיקה ניתן גם להזמין מישראל. איכות ההדפסה משובחת.

 

Blurb Blurb

 

זמינות: אייפון

 

Print Studio: תמונות לכל דכפין

 

אפליקציה אחרונה שאהבנו היא Print Studio, משתי סיבות: היא זמינה גם לאייפון וגם לאנדרואיד, ניתן להזמין דרכה פורמטים כגון לוחות שנה, מדבקות, כרטיסי ביקור ואפילו כפתורי סיכה בסגנון שנות ה-90. המחיר יחסית סביר והאפליקציות מאוד נוחות לשימוש.

 

Print Studio Print Studio

 

זמינות חינם לאייפון ואנדרואיד 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x