שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
Play
Play סופשבוע חדש פליי

PLAY

הנעליים שיהפכו אותך לרובוט ענק

נעלי הבית של אופטימוס פריים, חוברת צביעה לילדים גדולים, ענק רובוטי שבנוי מאלפי בלונים, כוס יין לאנשים שהטבע חנן באף גדול במיוחד ומתנה יצירתית מאוד לאנשים שאוהבים גיבורי על

דור צח 23:4703.05.14

 

1. רובוט, נעל, בית

 

אז נכון, החורף נגמר וזה הזמן לעבור מנעלי בית לכפכפים. אבל... אלה נעלי בית ענקיות בצורת רובוט! שגם משמיעות קולות של רובוטים! אנחנו חושבים שהן מספיק מגניבות כדי להצדיק רגליים חמות ומזיעות, וגם פרידה מ-30 דולר.

 

2. מלך הבלונים

 

חברים, המדור שמח לדווח שיש לו גיבור חדש. קוראים לו ג'ון ריד, והוא יצר לבד את העבודה המופלאה הבאה, שהיא ככל הנראה פסל הבלונים הגדול ביותר אי פעם. 4,302 בלונים מרכיבים רובוט, להנאת מבקרי כנס הקומיקס בסולט לייק סיטי. יש לנו תחושה שהרובוטריק הספציפי הזה קצת יתקשה להפוך למשאית.

 

קצת זמן פנוי, אלפי בלונים והופ! יש לך רובוט קצת זמן פנוי, אלפי בלונים והופ! יש לך רובוט

 

3. אל תצאו מהקווים

 

לכל מי שמתגעגע לחוברות הצביעה של פעם, שלימדו אותנו בתור ילדים איך לעבוד עם טושים, עכשיו מגיעה גרסת המתקדמים. החוברת "Between the Lines" של האמן פיטר דליגדיש כוללת 22 שרטוטים מרהיבים פרי עפרונו, שצריך לצבוע בזהירות רבה. רבה מאוד. 13.5 דולר באמזון.

 

רק בין הקווים רק בין הקווים

  

4. לחיים (ואפים) ארוכים 

 

כיהודים, אנחנו סובלים מהסטריאוטיפ האנטישמי שלפיו יש לנו אף ארוך. גרוע יותר - לחלקנו באמת יש אף ארוך, שמקשה עלינו לשתות יין בנוחות. מזל שבאמזון מוכרים את הכוסות האלה, שמקלות על השתייה ומאפשרות להריח את היין בנוחות. מצד שני, ב-50 דולר לכוס אולי כבר עדיף ללכת על ניתוח פלסטי.

 

כוס היין של סיראנו דה ברז'ראק כוס היין של סיראנו דה ברז'ראק

 

5. הפרשות על

 

באתר היצירה Etsy מככבת אמנית חביבה בשם מישל אנתוני. התחביב שלה הוא, ובכן, לעצב פסלים בצורת גושי צואה חינניים, פרי ישבנם של גיבורי על דוגמת ספיידרמן, באטמן והענק הירוק. למה? אין לנו מושג, אבל תודו שזאת מתנה לא שגרתית. היצירות עולות 57–46 שקל, וככל הידוע לנו אינן מפיצות ריח.

   

מימין הענק הירוק, משמאל ספיידרמן מימין הענק הירוק, משמאל ספיידרמן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x