$
הייטק והון סיכון

פרסום ראשון

מארוול ישראל מפטרת 200 עובדים

סבב הפיטורים שהחל היום הינו חלק ממהלך התייעלות עולמי של החברה, כדי לשפר את ביצועיה בשוק השבבים. מארוול ישראל תיישם תוכנית סיוע מקיפה למפוטרים, שתכלול ייעוץ וסיוע באיתור מקום עבודה חלופי

מאיר אורבך 15:5722.04.14
ענקית השבבים מארוול מפטרת 200 מעובדיה בישראל, כך נודע ל"כלכליסט". מארוול, המעסיקה בישראל כ-1,300 עובדים, החלה בסבב הפיטורי העובדים היום (ג'). מרכז הפיתוח בישראל הוא השני בגודלו אחרי מארוול ארה"ב. עד היום ביצעה החברה רכישות בכ-3 מיליארד דולר בישראל. מנכ"ל מארוול ישראל הוא יוסי מיוחס.

מארוול העולמית נסחרת כיום לפי שווי שוק של כ-8 מיליארד דולר ומעסיקה 7,355 עובדים בעולם. ממארוול נמסר שהשלוחה הישראלית אישרה את החלטתה לצמצם את מצבת העובדים של החברה בכ-200 איש.

 

יוסי מיוחס, מנכ"ל מארוול ישראל יוסי מיוחס, מנכ"ל מארוול ישראל צילום: נמרוד גליקמן

 

צעד זה הוא חלק ממאמצי ההיערכות האסטרטגית של מארוול בעולם, שנועדו להבטיח את המשך פעילות החברה לטווח ארוך ולעמוד באתגרים והצרכים העסקיים שעומדים בפניה בשוק השבבים, אחד השווקים התחרותיים ביותר בעולם.

 

מתוך דאגה לעובדים שיסיימו את עבודתם, מארוול מיישמת תכנית סיוע מקיפה הכוללת חבילות פיצויים ושירותי ייעוץ וסיוע באיתור מקום עבודה חדש. ל"כלכליסט" נמסר ממארוול כי ההנהלה העולמית רואה בשלוחה הישראלית מרכז פיתוח מוביל ובעל תרומה מרכזית להצלחתה של החברה, והיא תמשיך להשקיע ולפתח את הפעילות בארץ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x