$
מכשירים ומדריכים

נחשף ברשת: ה"אמזון פון", סלולרי עם שש מצלמות

הטלפון צפוי להיות בעל יכולת זיהוי תנועה, צילום תלת ממד ותצוגת 3D ללא משקפיים יעודיים. מחירו צפוי להיות נמוך מהממוצע בשוק, בדומה לטאבלטי החברה. עדיין לא ידוע מתי יושק

הראל עילם 15:2016.04.14
תמונות ראשונות של סמארטפון מבית אמזון דלפו לרשת - ופורסמו אמש (ג') בבלוג BGR. הדיווחים על קיומו של המכשיר הופיעו לראשונה לפני כשנתיים, אך צברו תאוצה לאחרונה, עם העמקת חדירתה של אמזון אל תחום החומרה.
מהתמונות שדלפו ניתן ללמוד כי אמזון תשים דגש מיוחד על תחום התלת ממד: לטלפון יש שש מצלמות - חמש מלפנים ואחת מאחור. הקדמיות נועדו לאפשר מעקב אחר עיני ופני המשתמש ולזהות מחוות ותנועה. יכולת זו צפויה להשתלב בממשק המכשיר.

 

המכשיר של אמזון וחמש מצלמותיו הקדמיות המכשיר של אמזון וחמש מצלמותיו הקדמיות

 

הסמארטפון יצויד במסך בגודל 4.7 אינץ' (ברזולוציית 720p) וככל הנראה שיהיו לו גם יכולות צילום תלת ממדי ותצוגת תמונה בתלת ממד ללא צורך במשקפיים יעודיים.

 

למרות הטכנולוגיה המתקדמת, המכשיר עצמו צפוי להיות זול יחסית, בדומה ליתר מכשירי אמזון. לא מן הנמנע שיימכר במחיר הפסד, כחלק מאסטרטגיית החברה לקדם את שירותי התוכן והמדיה העשירים שלה.

 

מעטה הפלסטיק, שמסתיר את עיצובו האמיתי של המכשיר מעטה הפלסטיק, שמסתיר את עיצובו האמיתי של המכשיר

 

לא ידוע כיצד ייראה המכשיר, שכן התמונות שדלפו הן של אב טיפוס המצופה במעטה פלסטיק. לפי הערכות, הוא יצויד במעבד קוואלקום כפול ליבה ויהיה לו זיכרון פעולה של שני גיגה-בייט. הטלפון צפוי להריץ את Fire OS, מערכת ההפעלה של אמזון שמבוססת על אנדרואיד.

 

מועד חשיפת המכשיר עדיין אינו ידוע, אך יתכן שייחשף כבר הקיץ, באירוע אמזון השנתי. לפי שמועות ברשת, הטלפון יוצג בשני דגמים, שאחד מהם זול וקטן יותר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x