שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

מדריך כלכליסט

5 אפליקציות שישפרו את האנדרואיד שלכם

לבטל את השתקת הטלפון, להקליד דרך המחשב, להחליט איזה אפליקציה שווה עדכון, להציג מידע שימושי על מסך הבית בצורה נוחה או להחליט מתי יעבור הטלפון בעצמו ממצב שקט למצב רגיל: יישומים לשדרוג הסלולרי

רפאל קאהאן 13:5629.03.14

ישנן המון אפליקציות שימושיות בחנות פליי של גוגל, כאלה שיכולות בקלות לשפר את חוויית השימוש שלכם במכשיר ולפתור בעיות שהתרגלתם להתעלם מהן. אך רבות מהן קבורות תחת המון משחקים, יישומים שכבר הורדתם ושאר ירקות. אוסף זה מציג את הטובות שבהן. 

 

SHUSH!: להחזיר את הצלצול לחיים

 

ירים ידו מי שלא פספס אף פעם שיחת טלפון חשובה מפני שהטלפון היה על השתק שלוש שעות אחרי שיצאתם מהסרט. האפליקציה הזו מספקת לכם טיימר שיאפשר לכם לבחור מראש את הזמן הנותר למצב "השתק". מומלץ בעיקר לשכחנים שבינינו.

 

SHUSH! SHUSH!

 

זמינות: חינם לאנדרואיד

 

WIFI Keyboard: להקליד כמו במחשב

 

למרות הזמינות של מקלדות מצויינות לטלפונים, עדיין אין תחליף לנוחות הקלדה על מקלדת מלאה כמו שיש במחשב. אז אם אתם רוצים חוויית הקלדה יעילה ונעימה, האפליקציה הזו תאפשר לכם לרשום את ההודעות שלכם דרך המקלדת של המחשב. אמנם לא מומלץ להשתמש בה לכתיבת הרומן הבא שלכם, אבל בינינו, כתבתם כבר משהו מעבר לעמוד הראשון?

 

WIFI Keyboard WIFI Keyboard

 

זמינות: חינם לאנדרואיד

 

Changelog Droid: לא לעדכונים אוטומטיים

 

אחד הדברים המעצבנים באפליקציות הוא המנהג המגונה שלהן להתעדכן כל יומיים וחצי רק בשביל להוסיף איזה כפתור או לשנות את צבע הרקע. אם נמאס לכם לאשר כל עדכון, השתמשו באפליקציה הזו שתסביר לכם למה נדרש העדכון הנוכחי. לפעמים זה יחסוך לכם את ההורדה המיותרת.

 

Changelog Droid Changelog Droid

 

זמינות: חינם לאנדרואיד

 

Dashclock Widget: כל המידע החשוב ישירות על מסך הנעילה

 

אחד הדברים המעצבנים הוא הצורך לפתוח את מסך הנעילה בשביל לדעת כמה מיילים קיבלתם או מה מזג האוויר כעת. Dashclock Widget יציג לכם את המידע הזה על מסך הנעילה של המכשיר כמו גם מידע על שיחות שלא נענו או הפגישה הקרובה ביומן. בנוסף יש עוד אפליקציות כמו זו שלעיל שמסתנכרות עם היישומון החביב הזה. שימושי.

 

Dashclock Widget Dashclock Widget

 

זמינות: חינם לאנדרואיד

 

gReader Pro: קורא RSS אולד סקול

 

מאז מותו בטרם עת של גוגל רידר, כל מה שנותר לנו הוא אפליקציות כגון Feedly או Flipboard המצועצעות והמעוצבות. אולם אם אתם רוצים אפליקציה יעילה ונקייה מקשקושים, gReader היא בשבילכם. הממשק שלה חף מעיצוב מיותר ואנימציות מעצבנות והיא מסתנכנרת ביעילות, אפילו עם Feedly. הבעיה היחידה נעוצה במחיר היקר שלה (יחסית).

 

gReader Pro gReader Pro

 

זמינות: 20 שקל לאנדרואיד

בטל שלח
    לכל התגובות
    x