$
מכשירים ומדריכים

אפל מקשיבה לישראלים, בנימוס

בעקבות תלונות המשתמשים בארץ, אפל עדכנה את מערכת ההפעלה לאייפון ולאייפד כך שישלחו הודעות SMS מנומסות יותר כאשר המשתמש עסוק ואינו זמין לשיחה

עומר כביר 15:2313.03.14

האייפון שלכם מדבר בנימוס, החל מהשבוע: בעקבות תלונות משתמשים חוזרות ונשנות על כך שפונקציית דחיית השיחה ב-SMS שולחת הודעה חצופה לנמנען, שינתה אפל את ניסוח ההודעה לאפשרות מנומסת יותר.

 

קודם לעדכון, ברירת המחדל של דחיית שיחה נכנסת ב-SMS הייתה פתיח בעל הניסוח החצוף "לא מתאים לי לדבר כרגע...". זאת ההודעה שנשלחה כאשר משתמשים בחרו שלא להגיב לשיחה נכנסת ובמקום זאת ענו ב-SMS. לפתיח היה אפשר להוסיף אחת משלוש סיומות - “אתקשר מאוחר יותר", “אני בדרך" או "מה חדש?”.

 

מהיום, האייפון מנומס יותר מהיום, האייפון מנומס יותר

 

הניסוח ההמוני של הפתיח עורר תלונות רבות בקרב המשתמשים, שטענו כי הוא מעליב וחצוף. בשעה שאת שלוש הסיומות ניתן להתאים בהתאם לרצון המשתמש, הפתיח אינו ניתן לשינוי. פתרון הביניים היחיד עד כה היה ליצור סיומת שלשונה "הודעה אוטומטית", ולבחור אותה בעת דחיית השיחה. שלא במפתיע, משתמשים רבים התלוננו על כך בחודשים ובשבועות האחרונים וכעת נראה כי אפל הקשיבה לתלונות.

 

בתחילת השבוע הפיצה אפל את עדכון 7.1 למערכת ההפעלה הסלולרית לאייפון ולאייפד, iOS. העדכון כלל בעיקר שיפורי שימושיות, שינויי עיצוב ועדכוני אבטחה קלים עד בינוניים, אך המשתמשים בעברית זכו גם לתיקון לפתיח לנוסח מנומס ונחמד יותר: "אין לי אפשרות לדבר כרגע...". הסיומות נשארו ללא שינוי. 

 

הניסוח התעדכן אוטומטית לכל מי שעדכן את האייפון שלו לגרסה 7.1. אם לא עדכנתם את המכשיר בינתיים, כך תעשו זאת: היכנסו להגדרות>>>כללי>>>עדכוני תוכנה ועקבו אחר ההוראות שעל המסך על מנת לעדכן את מערכת ההפעלה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x