$
אפליקציות

סמסונג השיקה אפליקציה יעודית לסטרימינג מוזיקה

מילק מיוזיק תאפשר למשתמשים להאזין למוזיקה בחינם ללא מגבלה, מתוך מאגר של 13 מיליון שירים ו-200 תחנות רדיו מקוונות. היא זמינה כעת רק למשתמשי מכשירי גלקסי בארצות הברית

נמרוד צוק 14:5709.03.14

עוד מתחרה משמעותית מצטרפת לשוק אפליקציות המוזיקה הצוף: סמסונג השיקה אתמול את "מילק מיוזיק", אפליקציית סטרימינג של מוזיקה שאמורה להתחרות ב-iTunes Radio של אפל. מכשירי סמסונג מתאימים יוכלו להאזין בצורה חופשית לתחנות רדיו מותאמות אישית במתכונת סטרימינג, ללא צורך להוריד ולשמור את המוזיקה על המכשיר.

בשלב ראשון האפליקציה תהיה פתוחה למשתמשים בארצות הברית בלבד, ללא כל תשלום או פרסומות, והיא תפעל על מכשירי גלקסי S3, גלקסי S4, נוט 2 ונוט 3, וכמובן גם על מכשיר הדגל החדש, גלקסי S5, שיצא לשוק בעוד כחודש. בהמשך צפויה החברה לשלב בשירות פרסומות.

 

מיזק מיוזיק, שירות המוזיקה החדש של סמסונג מיזק מיוזיק, שירות המוזיקה החדש של סמסונג

 

האפליקציה מתבססת על הטכנולוגיה של השירות הפופולרי סלאקר רדיו (Slacker Radio), והיא מציעה מאגר של 13 מיליון שירים שמוזרמים למאזינים דרך 200 תחנות רדיו. המשתמשים יוכלו גם לכוונן את תוכן התחנות בהתאם להעדפות האישיות, וכן ליצור תחנות פרטיות ולחלוק אותן עם משתמשים אחרים. האפליקציה כבר זכתה לתגובות חיוביות על ממשק המשתמש האינטואיטיבי. ביקורות ראשונות השוו את מילק מיוזיק לפנדורה, עם למעלה מ-50 אלף הורדות עד כה.

 

האפליקציה החדשה מצטרפת לשירות המוזיקה הקודם שסמסונג הציעה למשתמשיה, מיוזיק האב, שהתמקד בהצעת שירים להורדה ולא בסטרימינג. על פי ההערכות, סמסונג העדיפה להתבסס על סלאקר רדיו ולא על הפלטפורמה של 7Digital , השותפה הותיקה של סמסונג, לאחר ש-7Digital החלה לשתף פעולה עם אינטל ואפל.

  

האפליקציה המתחרה של אפל, iTunes Radio, הושקה בספטמבר האחרון כחלק מהשקת iOS 7, ועדיין זמין רשמית רק בארה"ב ואוסטרליה. בהמשך השנה, השירות צפוי להגיע גם לניו זילנד, בריטניה וקנדה.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x