אפליקציות

דיווח: מיקרוסופט תשיק גרסת אופיס לאייפד עוד לפני גרסת ווינדוס 8.1

מנכ"ל החברה היוצא אישר לצוות הפיתוח לשחרר את האפליקציה ברגע שתושלם. כנראה שתהיה זו גרסה מוגבלת שלא תתמוך בכל האפשרויות של גרסאות ווינדוס השונות. היא צפויה להגיע לחנויות האפליקציות עד יולי

נמרוד צוק 12:0916.02.14
לאחר ששחררה בקיץ גרסה ראשונה של אפליקציות אופיס לאייפון, עומדת מיקרוסופט להוציא את המהדורה שלהן עבוד האייפד מוקדם מהצפוי - כפי הנראה עוד לפני יולי, ועוד לפני גרסת ווינדוס 8.1 שתותאם במיוחד למסכי מגע. כך, לפי דיווח של אתר ZDNET.

גרסת האייפד של אופיס, שמפותחת בחברה תחת שם הקוד "מיראמר", תדרוש כפי הנראה מנוי בתשלום לשירות אופיס 365, בדומה לגרסת האייפון. אחסון הקבצים יתבצע בשירות OneDrive, היורש של סקיידרייב מבית מיקרוסופט. לפי מקורות ZDNET, מנכ"ל מיקרוסופט היוצא סטיב באלמר אישר לצוות הפיתוח להשיק את המוצר ברגע שהוא מוכן - גם אם יקדים את הגרסה שמפותחת לווינדוס 8.1.

 

אופיס מובייל אופיס מובייל

 

עדיין לא ידוע אילו תכונות יכללו בגרסת האייפד - אבל אם מדובר במוצר שמזכיר את גרסת האייפון של אופיס, אפשר לצפות לאפליקציה שלא תציע את כל היכולות הקיימות במהדורת ווינדוס, אלא יכולות עריכה בסיסיות ותצוגת המסמכים - לרבות גרפים, אנימציות, טבלאות וצורות. גרסת האייפון עדיין אינה תומכת בעברית וניתנת להורדה רק מהגרסה האמריקאית של חנות האפליקציות.

 

בנוסף למהדורת האייפון, אופיס מובייל קיימת גם בגרסאות לאנדרואיד ולווינדוס פון, מאז יולי 2013. למשתמשי האייפד מיקרוסופט מציעה כיום גישה לגרסאות הווב של היישומים דרך הדפדפן, לצד אפליקציות נקודתיות להתחברות לשרותי SharePoint ו-Lync 2013.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x