שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
IT בישראל

מנכ"ל בזק בינלאומי איציק בנבנישתי פורש מהחברה

לאחר 7 שנים בתפקיד, הודיע מנכ"ל החברה על פרישתו. יו"ר קבוצת בזק, הביע צער על החלטתו - טרם נמסר מי יחליף אותו בתפקיד

רפאל קאהאן 11:4011.02.14

אחרי 7 שנים כמנכ"ל חברת בזק בינלאומי, הודיע היום (ג') איציק בנבנישתי (49) מנכ"ל החברה, על פרישתו. בנבנישתי החליף בתפקיד את אבי גבאי שהמשיך למנכ"לות בזק.

 

תקופת כהונתו של בנבנישתי התמקדה בהרחבת הפעילות של החברה לתחום התשתיות עם השקת כבל האינטרנט הישראלי הראשון מישראל לאירופה, ובנוסף מיצבה עצמה כחברת IT המתמחה בפתרונות מחשוב.

 

מנכ"ל בזק בינלאומי איציק בנבנישתי פורש מתפקידו מנכ"ל בזק בינלאומי איציק בנבנישתי פורש מתפקידו צילום: שאול גולן

 

בנבנישתי אמר, כי הוא עוזב את בזק בינלאומי בתחושה גדולה של סיפוק ובציפייה לתחילתה של דרך מקצועית חדשה ואתגרים חדשים. לדבריו, "במשך השנים התווינו אסטרטגיה, בנינו מובילות טכנולוגית ומובילות שירותית. מעל הכל, הצלחנו לבנות חברה ערכית המכבדת את עובדיה ואת לקוחותיה; אני גאה בעשייה שלי בחברה ובעיקר, בעובדי החברה שהם הנכס האמיתי שלה".

 

שאול אלוביץ', יו"ר קבוצת בזק, הביע צער על החלטתו של בנבנישתי לפרוש. אלוביץ' הודה לו על תרומתו הגדולה לחברה והוסיף: "מנהיגותו של איציק בנבנישתי ויכולתו, חרף תנאי השוק התחרותיים, להעמיק את מובילותה של בזק בינלאומי בכל גזרות פעילותה - ראויים לכל הערכה. בנבנישתי משאיר אחריו חברה עם חזון ודרך אשר ללא ספק, ימשיכו לשמש כמרכיב מרכזי בהצלחתה גם בשנים הבאות".

 

מקבוצת בזק לא נמסר מי יהיה מחליפו של בנבנישתי בראש החברה.  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x