$
אפליקציות

סימפוניה לאדם העובד: 5 אפליקציות לשיפור התפוקה

עבודה היא קללתו של האדם, אך אפליקציות שיבואו לעזרתו יש בשפע: ממוזיקה לשיפור הריכוז, משלוח פקסים, אימון אישי ועד קבלת הפרופיל המלא של האדם אותו תפגשו

רפאל קאהאן 17:0425.01.14

רבוטה, Work ,Travail, עבודה, בכל שפה מדובר על תפוקה. אם אתם מעוניינים לשפר את התפוקה שלכם, ישנן אפליקציות שיכולות לסייע לנו בכך.

 

Gliph: פרטיות ודיסקרטיות

 

האפליקציה הזו עושה שלושה דברים: היא יודעת לספק לכם שירות צ'ט מאובטח, היא תאפשר לכם לשלוט בחשבון הביטקוין (במידה ויש לכם) והיא מספקת פלטפורמה למשלוח מיילים תחת שם אחר. הטריק האחרון מושג על ידי שימוש בשרותי החברה, כך שזו מספקת לכם כתובת מייל גנרית לשימוש במקרה ולא תרצו לפרסם ברבים את כתובתכם האמיתית.

 

Gliph Gliph

 

זמינות (חינם): אייפון, אנדרואיד 

 

iFax: סמארטפקס לסמארטפון

 

לא חסרים שירותים וארגונים שעדיין נשבעים במכשיר העתיק הזה. בין אם זה בביטוח לאומי, בנקים או משרדי ממשלה, תמיד יהיה את החכם שיבקש ממכם לשלוח פקס. iFax תדע להפוך את הסמארטפון למכשיר מעידן קדום. תוכלו לקבל פקסים ולשלוח אותם וגם להוסיף דף הקדמה, הכל בתשלום.

 

iFax iFax

 

זמינות (אפליקציה בחינם, משלוח 5 דפים החל מ-3.99 שקל): אייפון, אנדרואיד

 

Refresh: מי אתה אדוני?

 

לאנשי עסקים, עורכי דין ועיתונאים יש עבודה שדורשת פגישות אינספור עם גורמים רבים. לפעמים לא זוכרים או פשוט רוצים לדעת עם מי יש לנו עסק. אפליקציית ריפרש עושה עבודת תחקיר ומספקת לכם פרופיל כללי על האדם אשר מתבסס על טביעת רגלו האינטרנטית. האפליקציה יודעת למשוך את כל המידע שיש ברשתות החברתיות ולספק לכם תיק אישי שלם.

 

Refresh Refresh

 

זמינות (חינם): אייפון

 

focus@will : אפליקציה לריכוז

 

אם אתם סובלים מהפרעת קשב וריכוז או שאתם קצת חסרי סבלנות, כנראה שהתפוקה שלכם סובלת מעליות וירידות דרסטיות. על מנת להישאר מרוכז במשימה שלפנינו, focus@will מתיימרת לספק לכם פס קול שיאפשר לכם לא לסטות מן המסלול. השירות הבסיסי חינם, אך יש אפשרות להוסיף מנוי ולקבל תכונות נוספות.

 

focus@will focus@will

 

זמינות (חינם): אייפון, אנדרואיד

 

Lift: מאמן אישי בסמארטפון

 

אם אתם מחפשים מישהו שיאמן אתכם להשיג את מטרותיכם וידכם אינה משגת לקורס מוטיבציה, ליפט תספק לכם את זה ישירות לסמארטפון. האפליקציה כוללת כמאה אלף תוכניות אימון לשלל מטרות, החל בדיאטה וכושר וכלה בתפוקה ושיפור האמביציה. מכאן הכל בידיכם. 

 

Lift Lift

 

זמינות (חינם): אייפון, אנדרואיד 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x