חדשות טכנולוגיה

שבוע טכנולוגי

מיקרו-שבשבת במקום מטען לסוללה

פיתוח חדש יאפשר להפעיל טלפונים באמצעות אנרגיית רוח, אפל נדרשת לפצות הורים שילדיהם קנו תוכן באפליקציות, בלקברי עדיין מאמינה במקלדות פיזיות וראיון עם הישראלים מהקרן שהשקיעה ב-Nest, אותה גוגל קנתה במיליארדים

ניצן סדן 08:3817.01.14
נגמרה הסוללה? במקום לחפש מטען, פשוט נישפו על הטלפון

 

חוקרים פיתחו שבשבות ניקל כה זעירות שאפשר להציג עשר מהן על גרגר אורז. הפיתוח החדש יאפשר לצפות מכשירים, רובוטים ואף בניינים בשבשבות, שיבטיחו טעינה מתמדת של סוללות ומצברים.

 

 

השבשבת שפותחה, על גבי מטבע השבשבת שפותחה, על גבי מטבע

 

עסקת המיליארדים של גוגל: הישראלים בקרן שהשקיעה ב-Nest

 

התרמוסטט החכם של Nest התרמוסטט החכם של Nest

דוד גוסרסקי ויוני חפץ, שותפים בקרן לייטספיד, סיפרו ל"כלכליסט" כי העסקה הניבה רווחים יוצאי דופן. לדבריהם, קל לראות למה חברות ענק כמו גוגל ירצו להיכנס לתחום אינטרנט הדברים - החיבור של מוצרים ביתיים לרשת.

 

 

כך תבטיחו שפייסבוק לא תהפוך את הלייקים שלכם לפרסומות

 

הרשת החברתית הודיעה שתסיר את הפוסטים הפרסומיים מהפיד שלכם - אך תשלב את הפעילות שלכם בשירות בכלל הפרסומות שמוצגות בו. בארבעה צעדים קלים תוכלו להבטיח שלכם זה לא יקרה.

 

 

רבותי, ההיסטוריה חוזרת: בלקברי לא תוותר על המקלדת הפיזית

 

מכשיר ה-Q10 של בלקברי (מימין) מכשיר ה-Q10 של בלקברי (מימין)

על אף שכל יריבותיה כבר עברו מזמן למקלדות וירטואליות, הודיעה יצרנית הסלולר הקנדית שתיצמד לעיצוב המסורתי שלה - ומכשיריה העתידיים יגיעו עם מקשים פיזיים. זאת, למרות שמכשירים בעלי מקלדות שכאלה כשלו בשווקים.

 

 

פרויקט Normandy: נוקיה מתקרבת לאנדרואיד

 

מידע חדש דלף לרשת ושפך אור על פרויקט האנדרואיד של נוקיה. לפי ההערכות, הסמארטפון יהווה תחליף למכשירי ה-Asha המוזלים של החברה ויוצג בחודש הבא. הוא לא צפוי להתחרות בסדרת Lumia, שמבוססת על ווינדוס פון.

 

 

ה-FTC: הילדים קנו תוכן באפליקציות? אפל חייבת לפצות את ההורים

 

לאחר תלונות בגין היעדר הגבלת רכישה באפליקציות אפל, קבעה נציבות הסחר הפדרלית שעל החברה לשלם פיצויים בסך 32.5 מיליון דולר לפחות. החברה תפצה 37 אלף משתמשים שילדיהם רכשו תוכן ללא אישורם.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x