$
חדשות טכנולוגיה

דיווח: אפל חווה עיכובים בפיתוח ה-iWatch

מקורות המקורבים לנושא טוענים שענקית הטכנולוגיה האמריקאית מתקשה לפתור בעיות בתחום חיי הסוללה והתצוגה. בנוסף, יצרנית הרכיבים שבונה עבור אפל את השעון החכם מתקשה לעמוד במכסות הייצור

נמרוד צוק 11:5508.01.14

אפל נתקלת בקשיים טכניים רבים בפיתוח השעון החכם שלה, שידוע בכינוי iWatch. כך דיווח אמש אתר The Information מפי מקורות בחברה.

הבעיות כללו קשיים בתחום התצוגה, חיי הסוללה ובהוצאה לפעול של הייצור ההמוני של השעון. על פי הדיווח, אחת מספקיות הרכיבים שבנתה חלקים מרכזיים בשעון התקשתה לעמוד בקצבי הייצור שדרשה אפל.

 

עיצובי קונספט של שעון אפל עיצובי קונספט של שעון אפל

 

על פי הדיווח, מערכת ההפעלה של השעון החכם תהיה גרסה רזה של iOS, כדי לעמוד במגבלות החומרה ושיש בחברה צוות גדול של מפתחים ומהנדסים שעובד על המוצר. לפי פרסומים קודמים, סגן הנשיא לענייני טכנולוגיה בוב מנספילד מוביל את הפרויקט.

 

אפל טרם הגיבה לדיווחים על השעון החכם. החברה נמצאת במירוץ אינטנסיבי מול שורה על מתחרות על קטגוריית המוצרים המתחממת, כאשר עד כה אף אחת מבין החברות שכבר השיקו שעונים חכמים, בראשון סוני וסמסונג, לא הצליחה לפצח את הנוסחה ולהגיע להיקף מכירות משמעותי. אתמול הצטרפה גם אינטל למרוץ, עם אב טיפוס של שעון חכם מתוצרתה שהציג מנכ"ל החברה בריאן קרזניץ', כחלק ממשפחה שלמה של מוצרי מחשוב לביש. דווח שגם חברות נוספות עובדות על מוצרים דומים, ביניהן מיקרוסופט וגוגל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x