$
הייטק והון סיכון

חממת נילסן השקיעה 2 מיליון שקל בחברת האנליטיקה Evolita

החברה מפתחת כלים לאיתור וניתוח אוטומטי של מידע עסקי, שמסוגלים להעביר תובנות ללקוחות במהירות. חממת נילסן היא אחת מהחממות החדשות שזכו לזכיון של המדען הראשי ומנהלת קרן של 100 מיליון שקל

מאיר אורבך 13:0423.12.13
חממת נילסן אינובייט השקיעה בחברת הסטארט-אפ Evolita 2 מיליון שקל. Evolita מפתחת שירות לאיתור וניתוח אוטומטי של מידע עסקי ברשת. הכסף הושקע במשותף על ידי המדען הראשי וחממת נילסן.

כלי הניתוח של Evolita מאפשרים להעביר מידע מחקרי מעובד במהירות ללקוחות, שיכולים להשתמש בו לקבלת תמונת שוק זריזה או להשלמות פערי מידע. "ארגונים לא יכולים להמתין חודשים עד שחברת הייעוץ תגיש מסקנות שמבוססות על מחקר עצום בהיקפו ושבסופו תוגש חשבונית עצומה", אמרה אסתר ברק-לנדס, מנכ"לית נילסן אינטבייט. "חלק גדול מהעסקים היום מבוססים על החלטות יומיומיות שמשתנות תדיר גם על סמך החלטות של צרכנים, חכמת ההמון, רגולציה והמתחרים".

 

Evolita נוסדה על ידי קטיה ומארק גולדשטיין. קטיה, בוגרת תכנית מנהיגות עסקית IVLP של מחלקת המדינה האמריקאית, ומארק איש טכנולוגיה עם ניסיון של כ-20 שנה בארכיטקטורה ופיתוח מערכות מבוזרות במסגרת המרכז הטכנולוגי של מיקרוסופט, יחידת 8200, אלביט מערכות ועוד.

  

חממת נילסן היא אחת מהחממות החדשות של המדען הראשי שהוקמו במהלך השנה האחרונה. היא מנהלת קרן של 100 מיליון שקל שמשקיעה בתחומי ה-ICT, מדיה, אינטרנט, מחקר, מדידה ופרסום. קבוצת נילסן, שמחזיקה ב-51% מהקרן, היא חברת המחקר והמדידה הגדולה מסוגה בעולם.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x