$
אפליקציות

BuddyGuards: שומרים ביחד על השכונה

אפליקציה ישראלית חדשה מאפשרת למי שחושש מפריצה לביתו לקחת את העניינים לידיים: היא מגייסת את השכנים שלכם לאבטחת בתי הרחוב ומאפשרת להזעיק אותם במקרה של חשד לפריצה או הפעלת אזעקה

אסף גלעד 12:0518.12.13
בעבר, כשבני האדם התגוררו בכפרים קטנים בהם כולם הכירו את כולם, הכוח המשטרתי הטוב ביותר הורכב משכנים וחברים. שכנים נאלצו לסמוך אלה על אלה בכדי להתקיים בשלום זה לצד זה ולשמור על הסדר הטוב. אפליקציה ישראלית חדשה תחזיר אתכם ואת השכנים שלכם - ולו באופן חלקי - אל התקופה ההיא של ערבות הדדית.

אפליקציית BuddyGurads הישראלית יוצרת רשת תקשורת בין שכנים והופכת אותם לסיירי בטחון בכל פעם שנשמעת אזעקה באחד הבתים. על ידי חיבור מערכת האזעקה הביתית לשרתים של החברה הישראלית, מקבלים השכנים חיוויי בכל פעם שנשמעת אזעקה, וניגשים למקום רק כדי לוודא שהכל כשורה.

 


 

השכן שלקח על עצמו את המשימה יוכל לסמן על גבי האפליקציה את סטטוס ניהול האירוע, למשל: "ניגש לבדוק", או "אזעקת שווא", סטטוס שיהיה חשוף לכל השכנים המחוברים לרשת וכמובן גם לבעל הדירה הנמצא מן הסתם במרחק רב מהבית.

 

הרשת ניתנת לניהול על ידי בעל הבית: ביכולותו להחליט אילו שכנים יהיו מחוברים בכדי להגן על ביתו. עם זאת, היא דורשת ממנו להגדיר באופן ידני את התקשורת בין מערכת האזעקה הביתית שלו לבין האפליקציה על ידי מילוי סדרת הוראות, בדיוק כפי שחברת האבטחה מגדירה את התקשורת בין המערכת לבין מערכת ההתראות שלה. באדי גארדס הוקמה בידי היזמים האחים חן ועדי רוזן ואיש התקשורת אסף לוי, ומשמשת כבר היום את מרבית תושבי קיבוץ משמרות, מקום מגוריו של רוזן, מנכ"ל החברה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x