$
אינטרנט

המקום הפופולארי בעולם, לפי אינסטגרם: מרכז קניות בלב בנגקוק

בנגקוק היא אחת הערים המצולמות ביותר בשירות, וגם נמל התעופה בעיר הוא אחד מעשרת המקומות המצולמים בעולם. 60% מכל המשתמשים באפליקציה מגיעים מחוץ לארצות הברית

נמרוד צוק 22:3016.12.13
היעד שהופיע הכי הרבה בתמונות אינסטגרם במהלך 2013 הוא לא פסל החירות או גשר הזהב, אלא, באופן מפתיע מעט, מרכז הקניות והתרבות העצום בגודלו "סיאם פאראגון", אשר בבנגקוק. גם בשנה שעברה כיכבה תאילנד במקום הראשון ברשימה, עם נמל התעופה סוברנאבומי, כשהקניון האמור הגיע למקום השני. בסך הכל 60% ממשתמשי אינסטגרם מגיעים כיום מחוץ לארה"ב.  

סיאם פאראגון הוא אחד ממרכזי הקניות הגדולים בעולם, עם בתי קולנוע, אקווריום, גלריית אומנות, בית אופרה ועוד. הוא מכסה שטח של 400 אלף מטרים מעוקבים. 

  

מרכז הקניות סיאם פאראגון בבנגקוק. מקום 24 בעולם בשטח, מקום 1 בעולם באינסטגרם מרכז הקניות סיאם פאראגון בבנגקוק. מקום 24 בעולם בשטח, מקום 1 בעולם באינסטגרם

 

במקום השני השנה נמצא טיימס סקוור, באופן כמעט בלתי נמנע. את המקום השלישי תופס פארק השעשועים דיסנילינד, במקום הרביעי - מזרקת מלון באלג'יו בלאס וגאס, במקום החמישי פארק דיסני וורלד שבפלורידה, במקום השישי סטייפלס בלוס אנג'לס, ומיד אחריו הסטנרל פארק. את הרשימה סוגרים איצטדיון דודג'ר בלוס אנג'לס, נמל התעופה סוברנאבומי בתאילנד (שהיה כאמור במקום הראשון בשנה שעברה) ופארק העילית היי ליין בניו יורק במקום העשירי. מגדל אייפל, שתפס בשנה שעברה את המקום השביעי, נותר השנה מחוץ לעשיריה הפותחת.

 

השנה פרסמה אינסטגרם גם את עשר הערים המצולמות ביותר. הערים הן, בסדר יורד: ניו יורק, בגנקוק, לוס אנג'לס, לונדון, סאו פאולו שבברזיל, מוסקבה, ריו דה ז'נרו, סאן דייגו, לאס וגאס וסאן פרנסיסקו.

  

לאינסטגרם יש כיום 150 מיליון משתמשים קבועים ו-75 מיליון משתמשים מהם נכנסים לשירות מדי יום, ומעלים 55 מיליון תמונות בממוצע ביום. עד אוקטובר האחרון הועלו לרשת החברתית כ-16 מיליארד תמונות בסך הכל, כ-35 מיליון מתוכם תמונות סלפי. משתמשי השירות עושים "לייק" ל-1.2 מיליארד תמונות ביום, וכותבים כאלף תגובות כל שניה.

 

למרבה ההפתעה, הפילטרים הידועים של אינסטגרם פופולריים פחות ממה שאפשר היה לחשוב, ומרבית התמונות שמועלות אינן זוכות לעיבוד. הפילטר הפופולרי ביותר בקרב הצופים בתמונות הוא Mayfair.

 

 

טיימס סקוור. מקום שני טיימס סקוור. מקום שני

 

דיסנילנד. מקום שלישי דיסנילנד. מקום שלישי

 

מלון בלאג'יו בלאס וגאס. מקום רביעי מלון בלאג'יו בלאס וגאס. מקום רביעי

 

דיסניוורלד בפלורידה. מקום חמישי דיסניוורלד בפלורידה. מקום חמישי

 

איצטדיון סטייפלס לוס אנג'לס. מקום שישי איצטדיון סטייפלס לוס אנג'לס. מקום שישי

 

הסנטרל פארק בניו יורק. מקום שביעי הסנטרל פארק בניו יורק. מקום שביעי

 

אצטדיון דוג'ר בלוס אנג'לס. מקום שמיני אצטדיון דוג'ר בלוס אנג'לס. מקום שמיני

 

נמל התעופה סוברנאבומי בתאילנד. מקום תשיעי נמל התעופה סוברנאבומי בתאילנד. מקום תשיעי

 

פארק היי-ליין בניו יורק. מקום עשירי פארק היי-ליין בניו יורק. מקום עשירי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x