$
אינטרנט

גוגל מציגה: הסרטונים הכי משפיעים ביוטיוב הישראלי ב-2013

ההשפעה נמדדת לפי שיתופים, לייקים, תגובות ועוד. במקום הראשון זכתה פרודיה של "שרוטונים" לגנגנם סטייל ואחריה - פרסומת לבירה. ארבעת הקליפים המוזיקליים הנצפים ביותר הם של אייל גולן

הראל עילם 15:0711.12.13

גוגל חשפה את נתוני הצפייה בסרטוני יוטיוב בשנה החולפת. מהם עולה כי הקליפ המשפיע ביותר בגרסה הישראלית של האתר הוא "כוכב רשת סטייל", פרודיה על גנגנם סטייל המפורסם של PSY - אותה העלתה חברת התוכן "שרוטונים".

במקום השני ניצבת פרסומת TastyTasty לבירה מכבי ובמקום השלישי קטע מהסדרה "בלתי הפיך" בכיכובה של עדי אשכנזי. במקום הרביעי נמצא הקליפ ההומוריסטי "יניר האחמ"ש" ואחריו - פרסומת נוספת לבירה, של קרלסברג.

 

יוטיוב מדרגת את הסרטונים המשפיעים לפי כמות שיתופים, ייחוסים, לייקים, תגובות בערוץ ועוד במסגרת פרויקט Rewind שלה. 

  

 

בזירת הקליפים: פרודיות ואייל גולן

 

יוטיוב דירגה גם את עשרת סרטוני המוזיקה הנצפים ביותר - לפי דירוג של צפיות בלבד. בארבעת המקומות הראשונים נמצאים שירים של אייל גולן ואחריו את השיר "זוכרת" של מתן גלילוב. במקום השישי ניתן למצוא את השיר האחרון של PSY ובמקום השביעי - את השיר של מיילי סיירוס, Wrecking Ball - שזכה לעשרות פרודיות. הקליפ המקורי נמצא במקום השני בדירוג הסרטונים הנצפים העולמי - ואילו קליפ פרודיה שנוצר בצ'טרולט נמצא במקום הרביעי של הסרטונים הבולטים והמשפיעים ביותר. 

 

שאר הסרטונים המשפיעים השנה בעולם כוללים את הסרטון הקומי "איך חיות אוכלות", הפרסומת המפורסמת של ואן דאם למשאיות Volvo ואחד הסרטונים הארוכים בסדרת Epic Rap Battles of History - קרב הראפ בין המוזיקאי האגדי מוצארט וסקרילקס, ממציא ז'אנר הדאבסטפ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x