$
מכשירים ומדריכים

שבועיים מההשקה - סוני מכרה מעל 2 מיליון קונסולות פלייסטיישן 4

הקונסולה החדשה מתגלה כלהיט בימיה הראשונים. "הביקוש נותר גבוה באופן מיוחד וממשיך להדהים את ההיצע ברחבי העולם", נמסר מהחברה

סוכנויות הידיעות 18:4103.12.13
קונסולת המשחקים פלייסטיישן 4 של סוני מתגלה כלהיט שהחברה הייתה זקוקה לו. המכירות ברחבי העולם של הקונסולה טיפסו ל-2.1 מיליון יחידות, נכון לאחד בדצמבר - שבועיים בלבד לאחר שהושקה בארצות הברית ובקנדה ושלושה ימים לאחר שהחלה מכירתו בשווקים אחרים.

 

מסוני נמסר כי מאז ה-29 בנובמבר, נמכרו 700 אלף יחידות באירופה, אוסטרליה ואמריקה הלטינית. עוד קודם לכן נמכרו בצפון אמריקה למעלה ממיליון יחידות כבר ב-24 השעות הראשונות למכירה, ולדברי סוני מדובר בשיא עבור השקה של פלייסטיישן.

 

"הביקוש נותר גבוה באופן מיוחד וממשיך להדהים את ההיצע ברחבי העולם", אומר אנדרו האוס, נשיא ומנכ"ל חטיבת בידור המחשבים של סוני.

 

סוני פלייסטיישן 4 סוני פלייסטיישן 4

 

זוהי קונסולת המשחקים הראשונה שמוציאה סוני מזה שבע שנים, והיא כוללת מאפיינים חברתיים חדשים ואפליקציות לשידור סרטונים. היא מתאימה לכ-20 משחקים, אך הקטלוג צפוי להתרחב עד סוף השנה.

 

סוני מתחרה ראש בראש בקונסולת Xbox One החדשה של מיקרוסופט בקרב על כספי הגיימרים בעונת החגים. הפלייסטיישן 4 עולה מאה דולר פחות מה-Xbox One.

 

החברה היפנית אכזבה את המשקיעים בתחילת נובמבר לאחר שדיווחה בניגוד לציפיות על הפסד ברבעון האחרון, והזהירה כי הרווח עבור השנה כולה יהיה נמוך ב-40% מהתחזית שפורסמה שלושה חודשים קודם לכן. כעת מצפים בסוני למכור 5 מיליון יחידות של פלייסטיישן 4 עד סוף מרץ. להערכת האנליסטים עד לסוף חג המולד הביקוש יגבר על ההיצע.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x