חדשות טכנולוגיה

יאהו מגייסת את קייטי קוריק

מגישת הטלוויזיה המוערכת תצטרף לחברת האינטרנט בתור "מגישה גלובלית". מריסה מאייר, מנכ"לית החברה, אמרה שקוריק צפויה להוביל צוות חדשות כחלק ממאמץ להעשרת תכני יאהו

עומר כביר 10:5226.11.13
מגישת הטלוויזיה המוערכת, קייטי קוריק, מצטרפת ליאהו בתפקיד "מגישה גלובלית" - כך הודיעה מנכ"לית החברה, מאריסה מאייר, בפוסט בטאמבלר הרשמי של יאהו.
“מתחילת 2014, קייטי תוביל צוות הולך וגדל של כתבים ביאהו חדשות, שיסקרו את האירועים והאנשים המעניינים ביותר בעולם", כתבה מאייר. “תמיד כיבדתי את קייטי על גישתה הרגישה והכריזמטית לעיתונות. החל מסיקור אסונות טבע ומערכות בחירות היסטוריות ועד החתונה המלכותית והמשחקים האולימפיים, ראיונות פורצי דרך עם מנהיגים וקובעי דעת קהל, הניסיון שלה הוא ייחודי”.

 

קייטי קוריק ולצידה מגיש הטלוויזיה מאט לאוור קייטי קוריק ולצידה מגיש הטלוויזיה מאט לאוור צילו: בלומברג

 

במסגרת תפקידה החדש קוריק תשמש כפנים המייצגות של יאהו ניוז ותצלם כתבות בעבור הפורטל. לא מדובר בעבודה במשרה מלאה ביאהו, והמגישה הוותיקה תמשיך להנחות את הטוקשואו היומי שלה בטלוויזיה המסורתית.

 

הצטרפותה של קוריק ליאהו היא חלק ממהלך נרחב לחיזוק מעמדו של הפורטל כיצרן תוכן מוביל. היא מצטרפת לצוות של עורכים וכתבים שהפורטל שכר לאחרונה, בהם כתב הטכנולוגיה של הניו יורק טיימס לשעבר, דייוויד פוג, וסגנית ראש מערכת החדשות של הניו יורק טיימס, מייגן ליברמן.

 

קוריק החלה את דרכה בעולם העיתונות ב-1979 והספיקה לעבוד מאז ב-CNN, ABC, NBC ו-CBC. היא הגישה תוכניות תחקירים, הכינה כתבות בעבור 60 דקות ושימשה כמגישה של מהדורת החדשות המרכזית של רשת CBS - האישה הראשונה להחזיק תפקיד זה בכל שלוש רשתות השידור הגדולות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x