$
אפליקציות

ברוכות הבאות: ווייז ואינסטגרם הגיעו לווינדוס פון 8

האפליקציות, שבלטו בהיעדרן ממערכת ההפעלה הסלולרית של מיקרוסופט, זכו לגרסאות נוחות ששומרות על הממשק הנקי שלה. בעוד לווייז יש את כל היכולות של גרסאות האייפון והאנדרואיד, יישום אינסטגרם מוגבל ולא כולל וידאו

עומר כביר 12:1821.11.13
בשורה משמחת למשתמשי ווינדוס פון: אחרי ציפייה ארוכה, האפליקציות הפופולריות ווייז ואינסטגרם מגיעות למערכת ההפעלה של מיקרוסופט לסמארטפונים.

ווייז עובדת על אפליקציה לווינדוס פון מזה יותר מחצי שנה וגורמים בתעשייה העריכו שתושק בקיץ שעבר. בפועל, ההשקה התעכבה - ייתכן שעל רקע רכישת החברה על ידי גוגל ורק אתמול הגיעה ווייז לחנות האפליקציות של ווינדוס פון.

 


 

האפליקציה זהה בתכונותיה לאפליקציות ל-iOS ולאנדרואיד, ומציעה את כל היכולות האהובות של ווייז, החל מעדכוני תנועה של נהגים ועד מחירי דלק בתחנות בקרבת המשתמש.

 

ווייז לווינדוס פון ווייז לווינדוס פון

 

לווייז מצטרפת בווינדוס פון גם אפליקציית שיתוף התמונות של פייסבוק, אינסטגרם. “בשנה האחרונה חזינו בעלייתה של פלטפורמת מובייל חדשה, כשעשרות מיליוני אנשים מכל העולם בחרו בווינדוס פון", נכתב בפוסט בלוג הרשמי של אינסטגרם. “המשימה שלנו היא לתת לכולם את היכולו לתעד ולשתף את הרגעים סביבם, והצוות שלנו עבד קשה כדי להביא את אינסטגרם למשתמשי ווינדוס פון".

 

 

אינסטגרם לווינדוס פון אינסטגרם לווינדוס פון

 

בניגוד לגרסת ווייז, אפליקציית אינסטגרם לווינדוס פון אינה זהה ביכולותיה לגרסאות האנדרואיד וה-iOS. כך, למשל, משתמשי ווינדוס פון לא יכולים לשתף וידאו ולא ניתן לצלם תמונות מהאפליקציה עצמה, אלא רק דרך יישום המצלמה המובנה של ווינדוס פון - מה שמצריך בפועל, לחיצה על כפתור נוסף.

 

“עוד לא גמרנו, והצוות שלנו ימשיך לפחות את אפליקציית ווינדוס פון, להשיק תכונות חדשות וליצור את חוויית האינסטגרם הטובה ביותר שאפשר", נכתב בבלוג החברה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x